Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Tűz"? Ebből lehet még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Tűz"? Ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: volt már három randink, mindegyiken tök jól éreztünk magunkat, jól elbeszélgettünk. Illetve napi szinten msn-ezünk, soha nem fogyunk ki a témából.

Úgy éreztem, hogy jól alakulnak a dolgok. Majd a 4. randin smároltunk.

Majd utána rossz kedve lett. Megkérdeztem, azt mondta, nem érzett semmit, nincs meg a tűz.

Akkor ez most veszett fejsze nyele, vagy esetleg lehet még valami?


én 18f, ő 17L


2010. jún. 21. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyi idősen illene már első randin heve csókcsatákba torkolni, na akkor van tűz.
2010. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából nem akartam elsietni a dolgokat...
2010. jún. 21. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

HIBA!


egy férfi legyen rámenős

2010. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
inkább a kérdésemre válaszoljatok légyszi, ne a csajozási technikámat szidjátok :/
2010. jún. 21. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet
2010. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... :D én 16 éves lány vagyok és sokszor nekem sem volt meg az a bizonyos " tűz " de hagytam időt és kialakult. Lehet hogy a lány is nehezen nyilik meg mint én és emiatt lehet ez az egész. Ne félj. :) Ha igazán szeretitek egymást / tetszetek egymásnak akkor együtt lesztek ( szerintem) .

Sok sikert a Kapcsolatodhoz:)

2010. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem... Higgyétek el, Kedves Tizenévesek, a filmekben csak azért csókolóznak hevesen már az első néhány alkalomkor, mert nem férne bele a műsoridőbe. De egy valóságos kapcsolat rendszerint nem ilyen. Semmi baj nincs azzal, ha csak több hét alatt hangolódtok egymásra, még akkor is, ha előtte msneztetek sokat. Nyugodtan várjátok meg, amíg kialakulnak mindkettőtökben azok a belső feltételek, amik után őszinte lehet egy kézfogás, csók, stb. Ne a filmekből merítsetek!!!
2010. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!