Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy míg mások nagyon megnézik a csajok hátsó felét, megjegyzéseket tesznek hogy uhh de szúrnám, el megy mellette utána bámul kb 30 másodpercig. Régebben én is ha jött egy jó csaj szembe velem akkor nagyon megnéztem, de mostanában nem annyira. Nem nézek utána, nem fűzök megjegyzéseket, magamba megjegyzem hogy jó csaj, de azt hogy uhhh de szúrnám olyan ritkán van. Ez a korral jár együtt vagy miért van ez?


18/F


2010. jún. 20. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Most vagy az van hogy én vagyok a normális és a többiek bunkók...
2010. jún. 20. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdesz komolyodni, és talán tisztelni is őket.
2010. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:

egyetértek az elözövel:D kezd benöni a fejed:D és nem is baj!!

14F

2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát igen, ahogy előttem írták kezdessz megkomolyodni!:D

Mondjuk ha én látok egy jó csajt, akkor én is megnézem ( nem megbámulom) de én sose mondtam olyat h hú de szúrnám a ... :D 17/F

2010. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uhh már kezdtem azt hinni hogy velem van a baj :D
2010. jún. 20. 11:24
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
nem ...nem vagy b*zi:Dszal nyugi
2010. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen pasi??? Aaaa =D Respect =)

16/L

2010. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!