Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal találkozzak Vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal találkozzak Vele?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon segítséget kértem egy tanulással kapcsolatos dologban és egy srác írt privátot,megírta az msn címét és msn-en segített. Még néha szoktunk msn-en beszélgetni,ismerkedni. Tudom,hogy nincs barátnője,webkamon már láttuk egymást. Nekem megtetszett és megszeretném őt ismerni élőben is. Ősztől gimibe fogok járni és kiderült,hogy az én sulim pár metró megállónyira lesz az ő sulijától. Megbeszéljem vele,hogy talizzunk? Mit mondjak neki miért szeretnék vele találkozni? Segítsetek :)
2010. jún. 19. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mond neki h szeretnéd már élőben is látni és h elmehetnétek együtt valahová sétálni v mi...
2010. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor egyenes beszéd a jó. Mond neki "Megszeretnélek ismerni, nincs kedved találkozni?" szerintem ezzel összejön
2010. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem is az igazat mondd : szeretnéd jobban megismerni. :) Sok sikert!
2010. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is őszintén mondd meg neki, hogy szeretnéd megismerni!
2010. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi gyors válaszokat. Szerintetek nem lenne cink egyik nap suli után a metró megállóban találkozni? XD És hova mehetnénk és mennyi ideig? Gondolom föl kéne menni az aluljáróból...
2010. jún. 19. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kamuzni, mond meg neki, hogy szeretnél vele találkozni. Ha megkérdezi miért, akkor mondd azt, hogy "csak" vagy "lógok neked egy sörrel, amiért segítettél, és egyszerűbb így, mint postán feladni".
2010. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mostanra talán már olvasta is a kérdésed és magára ismert... Lehet, hogy én vagyok az. Vagy az aki utánam ír...
2010. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
találkozni akarsz velem?
2010. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy van esély arra,hogy olvassa ezért pár részletet megváltoztattam :D

De szerintem lejött belőle a lényeg (hogy egy sráccal nem személyes dolgok miatt elkezdtem msn-ezni,de rájöttem,hogy meg akarom őt ismerni élőben)

2010. jún. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!