Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » VAn itt olyan fiú, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn itt olyan fiú, aki olyan lánnyal csókolozott, akinek az volt az első? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Leginkább olnaokra vagyok kiváncsi, ahol a fiú már tapasztaltabb volt, de jöhetnek olyanok is, ahol nem.
2010. jún. 19. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mikor összejöttem az első barátnőmmel, neki is én voltam az első mindenben :)


Én mondogattam, hogy csókolózzunk, de rettegett attól, hogy béna lesz, és 2-3 hónap után szerette volna csinálni.


Kis vallásos, falusi, 20 éves, okos, szorgalmas, édes lány volt, amikor egy késő kedd délutáni óra miatt a fősulin maradtunk, mondtam neki hogy próbáljuk meg, nekem is ez az első, neki is, nincs viszonyítási alapunk, meg nem ezen múlik a szerelem, hogy ki hogy tud csókolni, max nevetünk egy jót, meg hogy gyakorlás kérdése.


Aztán mondtam neki valamit, amitől megjött a kedve:

Figyelj, mit szeretnél jobban? 2-3 múlva már nagyon jól smárolni, vagy 2-3 hónap múlva bénázni? :D

Először átdugtuk egymáséba a nyelvünk csak úgy, gondolván, minden jön magától, de ő instant teát ivott ezért sok volt a nyála :)

Ami mondjuk nem zavart, ja, meg attól parázott hogy a fogunk össze fog koccanni, de az az elmúlt 4-6 száz smárolásból vagy 2x sikerült :D

Úgy vettem észre, hogy jobb volt, hogy nem 2-3 hónap múltán, hanem az összejövésünk után kevesebb mint 2 hét alatt kipróbáltuk, és sokat számított, hogy győzködtem, hogy nem lesz béna, és én örülni fogok akkor is ha kicsit kezdő még, mert közben aranyosan nézett a szemeivel a szemembe :D

A csókolózást is túl lehet misztifikálni, mint a szüzesség-dolgot, de felesleges, mert csak a másiknak ártasz vele a bizonytalanságoddal.


20/F :)

2010. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A múlt hónapban jöttem össze egy 17 éves lánnyal ö még nem smárolt senkivel – csodálkoztam is mert nagyon jól néz ki, de tényleg nem smárolt senkivel – amikor elkezdtük nagyon félénk volt, óvatosan érzékien csókoltam, hogy ne feledje el az elsőt, utána bedugtam a nyelvemet a szájába kicsit köröztem a nyelve körül, … .Nekem jó volt, de neki is :) , azóta együtt vagyunk, sokat fejlődött.

Amúgy ilyenen nem kell stresszezni, mond meg a srácnak és kész. Ha elmondod, biztos jobb lesz, nem fog rögtön hevesen csókolni, de a vége felé lehet, hogy hevesebbre vált – alkalom, meg partnerfüggő.


20F

2010. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!