Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki rámszállt msn en szoktunk vele beszélni de most nagyon rámszállt. Jó csaj meg minden de nem akarom megbántani. Mit mondjak neki hogy száljon le rólam???


köszi


2010. jún. 18. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szállj le rólam. ennyi elég. attól függ hogy mennyire sértődékeny a csaj.
2010. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ennyire nem tetszel.
2010. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de az túl kemény
2010. jún. 18. 23:45
 4/9 A kérdező kommentje:
az elsőnek szólt
2010. jún. 18. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Vhc's here!!
2010. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan módszer, hogy nem bátódik meg, és nem zaklat többet. Én belefutottam egy ilyen helyzetbe. Tudtam, hogy tetszem egy lánynak, összesmároltunk egy bulin (részeg voltam), és ezek után teljesen belé, esett. Másnap mikor beszéltünk meg kellett neki mondanom, hogy én nem érzek így iránta, és nem akarom vele járni, mert csak szenvednénk mindketten. Nem sírta el magát előttem, de nagyon sz@rul éreztem magam a dologtól, még egy évvel később is, mikor már hónapok óta jártam valakivel, rajta meg még mindig látszott a dolog.


Szóval: ha látszik, hogy komolyan gondolja, akkor nem tudsz csak annyit mondani, hogy ez neked nem fog menni, és sajnálod. Ha meg nem olyan komoly, akkor próbáld meg látványosan a barátság-zónában kezelni a csajt.


22F

2010. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj, akkor miért nem akarsz tőle többet?
2010. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt a lányt véletlenül nem Vivinek hívják? xD Am. küld el oszt kész,ne legyél már ennyire besz*ri.
2010. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
torold a listadrol :)
2010. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!