Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyit számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyit számít egy pasinak a verbális intelligenciája?

Figyelt kérdés

Hogy adott helyzetben színesen tudja magát kifejezni, és bármit mond élmény hallgatni.


Bejön ez nektek?


16f


2010. jún. 18. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2010. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak ne legyen drámai
2010. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még olyan nővel aki szeret kőbunkókkal társalogni. Pl.: mondatokban a pont az g*ci, vagy b*szdmeg.
2010. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem rengeteget... nálam pl egy olyan pasi szóba sem jöhet, aki nem beszél tisztán, artikulálva és választékosan


20/L

2010. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte ez számit a legtöbbet. Ha nem is az, hogy szuperválasztékos legyen, de amint modntad, jó legyen hallgatni. :)
2010. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj nekem nem ártana már egy ilyen pasi, mert ahánnyal csak találkozom mind bunkó, aki fogalmazni sem tud. :((
2010. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra a trágárkodó, primitíven társalgó fiúk abszolút lenézendők.

16L

2010. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húú gyerekek egyszer megpróbált valaki felszedni és nem értette a kefejezéseimet! Nah ilyen pasit neee! :D Szóval azért tudjál beszélni is és értsd is amit neked mondanak!
2010. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez változó,nyilván az igényli aki olyan közegből jön.én nem szeretem ha valaki nagyon szépen fejezi ki magát mert ostobának érzem magam mellette.elég vulgárisan szoktam fogalmazni szimplán mert nehezemre esik összerakni szépen hangzó mondatokat.szoval ne beszéljen úgy mert idegesít.

:D na eztmost milyenszépen megírtam johoo.

2010. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jön be ha egy sokat dumál. Van egy ilyen ismerősöm és hiába jó a szociális érzéke, engem akkor is fáraszt. A hallgatag, intelligens embereket szeretem
2011. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!