Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy működik ez a szemezés dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez a szemezés dolog?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza és vonaton, ránéztem egy lányra, ő is szembe nézett mosolygott, nevetett, meg én is :D

Ez még többször megtörtént. Nekem erre mit kéne lépnem?


2010. jún. 18. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
odaülni mellé beszélgetni ?
2010. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá: "Jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni." Elkéred a diákigazolványát, és leülsz vele beszélgetni.
2010. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nekem is evidensnek tűnt, de miről? :)
2010. jún. 18. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:

ez az ellenőrösdi nagyon jó, ha hozzám így jönnének oda, tuti nyerő lenne :D

pl merre megy, mit csinál (bár ezek kicsit a magánéletébe túrkálósak :S)

igazából nincs tökéletes ötletem, de szívesen elolvasgatom én is ezeket :D


16/L

2010. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szem kon tak tus! fontosh!
2010. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16:52: Ez számomra is egyértelmű :D
2010. jún. 18. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
de ha már elment a csaj, nem tökmindegy? :D
2010. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most tanulgatom ezt a csajozás dolgot, és legközelebb is előfordulhat hogy megtetszem egy csajnak, és ő is nekem. Legalább is remélem :D
2010. jún. 18. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:

tanulgatod? ez nem egy szakma. Nem kell beszarni. Légy laza, képzeld el , ő pl. ugyanúgy meg van szeppenve legalább egy kicsit, ha csak úgy egy idegen srác odamegy hozzá. Ha meg mosolygott az külön jel hogy ugorj:)


De az is lehet hogy csak épp fikás volt az orrod és azon mosolygott:) sose lehet tudni, de azért legközelebb mozdulj rá nyugodtan. a csajok a tökös (bátor) pasikra buknak.

2010. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, de mivel lehet egy ilyen beszélgetést elkezdeni?
2010. jún. 20. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!