Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Légyszives segitsen valakI!!!

Még anno myvipen megláttam egy lányt, nagyon megtetszett,nagyonjolnézett ki, felvettem msnre, beszélgettunk nagyon sokat,éss egyszer felmerult a téma hogy találkozzunk.És akkor találkoztunk,beszélgettunk stb... aztán másnap felmentem dvzni hozzájuk ott majdnem lesmároltam,de nemtettem meg,mert még akkor nem is jártunk! aztáán teltek a napok találkozgattunk beszélgettunk,éss belémszeretett és énis belé. És most ott tartunk hogy járunk,de ö nemtudja hogy milegyen, mert még szeret de már nem ugy mint anno! most vasárnap találkotok vele és nemtudom mitcsináljak:S szerintetek lesmároljam? vagyis átölelem szájrapuszi, és utána smárolás:) szerintetek? szerintem már csak ez segithet az egész kapcsolatunkon! jah éss hozzáteszem nemlehet vele beszélni mert ha kettönkröl kérdezek rola aztmondja h nemtudja:(


2010. jún. 18. 13:51
1 2
 11/13 Morcika83 ***** válasza:

Az igazi kérdés az hogy miért mondta hogy úgy szeret mint régen, az más volt vagy az mi volt?


Mert ha csúnya szóval rád unt, akkor te már ott bár mit csinálhatsz, de ha a tétlenséget unja akkor nagy esélyed van a hogy javít a helyzeten, ha a tettek mezejére lépsz.

2010. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
a tétlenségböl van elege szerintem:) nagyon szeret velem lenni! éss jolérzi velem magamat... elszoktam vinni fagyizni városközpontba szoktunk lenni és ott bármi megtetszik neki megveszem, éss háát nagyonjolmegvagyunk. moziba elvittem már stb...:)
2010. jún. 18. 15:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Előtte eszkalálj!!


Fontos hogy eleinte a kezét simogasd, menjetek kézenfogva, stb., véletlen simuljatok össze, érintsd meg finoman a hátát... ha egyből smárolsz, az rosszul veszi ki magát!


NAGYON, DE NAGYON fontosak ezek az érintések!! Komolyan!!

2010. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!