Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek! Most mit tegyek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek! Most mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú évf.társam aki szokott jeleket adni affelől hogy tetszem neki,de msnen sosem ír vissza(jövőre mindketten 8.-ba megyünk)és a bnőm mondta h én adjam a tudtára h bejön nekem,de én nem tudom h ezt h kell(mert még nem volt barátom)de msnen nem elérhető most, de megírtam neki hogy nekem bejön és hogy bármi is a válasza a fiúknak ne mondja el...de én úgy félek hogy ezután már a barátjának sem fog tekinteni,vagy hogy elmondja a többi fiúnak(de nem olyan)de akkor is nagyon félek,de megtettem mert így legalább nem töröm magam azon hogy:Mi lett volna HA....

szerintetek most mi legyen???

13/L

Elnézést az esetleges helyesírási hibákért,siettem.


2010. jún. 17. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy elmondtad neki. ;)
2010. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

úgy imádom az ilyen kérdéseket:) még fiatalok és naívak.:)


ha elmondja a többi fiúnak: nembaj, hadd irigykedjenek.

ha barátod lesz: nembaj, örülj neki.

ha nem: nembaj majd gimnáziumban lesz elég... :)

2010. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hááát, egyet tudok mondani.. :(

egyél 33 hotdogot 8 perc alatt!

2010. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát, várj :)
2010. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó a melled, nem kell félni, csak megmutatni nekem. Webcamon.
2010. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg az első kettőt...tudom de nem írtam szerintetek hülyeséget azzal hogy én megkérdeztem,nem "ijed meg"??, lehet hogy megijed és nem is fogom már érdekelni..pedig aranyos,kedves,vicces,hülye,laza,nem jó tanuló de nem érdekel,lökött és helyes..::P
2010. jún. 17. 23:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Énis 13/L vagyok...és szerintem jó tetted...nkm most van az első pasim =)....amúgy nemértem h minek annak msn aki nemír vissza...legalább annyit írna h szia...na mind1...sok sikert
2010. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok...jah és ha gondolod felvehetnénk a kapcsolatok =)
2010. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Kiscsajok! Nem mutatjátok mega melleiteket a "nagyfiúnak"? Már a cerkasrác nagyon éhezik rátok.
2010. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
uccsónak:msnem priviben megírom:)
2010. jún. 17. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!