Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha nem a velem egykorú fiukra bukok hanem az értebbekre?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és nagyon bejönnek a 20-25 éves férfiak!De azt mondják a koromhoz képest elég felnőtt vagyok!Nem is ugy nézek ki mint egy 14 éves hanem mint egy 16,17!de gondolom az idősebbek meg azért nem foglalkoznának velem mert 14 vagyok!
2010. jún. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Dehogynem foglalkoznak! Mert friss kis dugnivaló husi vagy... Tuti megfektettek már páran, vagy meg fognak, az elkövetkező 1-2 évben...
2010. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,gáz.Az,hogy a kinézeted,a külsőd felnőttes,még nem jelenti azt,hogy gondolkodásilag is érett vagy.
2010. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Na ezt pont az előbb fejtettem ki egy másik kérdésnél, de ide is leírom: Nem értettem soha ezt a 10 évvel idősebb pár dolgot, mindenki arra hivatkozik, hogy "érettebb vagyok a koromhoz képest". Hát igen, a nagy érettséggel szerez egy 10 évvel idősebb pasit, az jól átveri, csak arra kell neki, hogy megdugja párszor, aztán a lány teherbe esik a pasi meg eltűnik. Gratulálok, sokra vittétek az érettségetekkel.
2010. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem gáz, van ilyen!15 évesen 26 éves pasim volt. és utána a többi pasimnál is a 8-10 év külömbség meg volt köztünk. aztán 24 évesen egy korba hozzám illő 27 éves sráccal jöttem össze. azóta is együtt vagyunk. talán rájöttem hogy az idősebb nem biztos hogy agyilag érettebb is. de azért vigyázz magadra ha idősebb pasival "találkozol"!
2010. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááázz
2010. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19:34

Látom,te is érett vagy.A különbséget n-el írják.Általános iskola első osztályában megtanítják,de te olyan érett vagy,hogy nem kellett suliba járnod (:

2010. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!