Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eddig nem keltettem fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem keltettem fel az érdeklődését, mostmár nem is fogom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,szeptermber óta "ismerem".Nagyon nagyon tetszik,még októberben fel is vettem msn-re,néha beszéltünk is,és néha tett olyan megjegyzést,h talán,esetleg tetszek neki,de a suliban nem is köszönt....lehet nem ismert meg.Aztán nem is beszéltünk több hónapig,utána segítséget kértem tőle,és amiatt a suliban beszélnem kellett vele.Akkor mosolygott,meg azóta köszön is,de utána se nagyon beszéltünk.Aztán egyszer (kb 2hete)rámírt msn-en,és az nagyon meglepett. Hétfőn én írtam rá,és ő meg mondta h megy a városba meccset nézni egy haverjával,és h nem megyek-e én is.Sajnos nem tudtam,de megadtam a számom,h hívjon fel,h mi lett a vége. Nem hívott....csak másnap,h nem találta a telefonját,és mondta h majd beszélünk msn-en....Most érdeklődne irántam?De ha fél évig szinte észre se vett,akkor most miért?
2010. jún. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 15 ő meg 17
2010. jún. 17. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne esélyed, msn-en kicsit kacérkodj vele, tedd kíváncsivá, "húzd az agyát." Egyébként eléggé elszúrtad a dolgot azzal, hogy nem mentél el vele a meccsre, biztos úgy vette, hogy nem szeretnél találkozni vele. Hívd el valami programra. Erre "a nem köszön" dologra meg nem lehet adni, nálam is előfordul, hogy gyakran elbambulok, ezért sokan hiszik, hogy csak szimplán bunkó vagyok...
2010. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok és nem mehettem ki a koleszból...és ezt ő is tudja. Am a kacérkodást h érted? és köszönöm a válaszod :)
2010. jún. 19. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj rá bátran, ne várd meg, hogy ő keressen, észlelni fogja a szitut, nem ismerem az msn-ezési szokásaidat, de picit lehetsz személyeskedő (megdicséred vmi cuccát, szép álmokat kívánsz neki, puszika+alig várom, hogy összefussunk, ma vmiről pont te jutottál az eszembe stb.)- ez még nem gáz, de nem is szabad túlzásba vinni és lassacskán kell adagolni. Írhatnád neki, hogy mivel kolis vagy alig várod a hétvégét, hogy kicsit lazíts és miért ne tehetnétek együtt? Mivel most foci vb van és ő úgy vettem ki, hogy szereti a focit, kereshetnétek vmi óriáskivetítőt, "meccset nézni", közben lehetne persze beszélgetni+együtt kajálni is. Előző kommentelő voltam egyébként! Sok sikert. Ui.: Ja és fiúk szeretni szokták a kezdeményező, magabiztos csajokat, úgyhogy hajrá!
2010. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm a válaszod (= A baj a kivetítős dologgal,hogy másik városban lakom,és csak suli időben vagyok ott ahol ő :/.(és már szünet van...)Ha ő elhívna valahova,én egyből felmennék hozzá...csak hát így nem tudom.Meg én félek kezdeményezni,úgy érzem, h csak elriasztom ha ennyire rászállok.De tényleg köszönöm a segítséget(=
2010. jún. 20. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg te tudod, de ha "nagyon nagyon tetszik" tényleg így van, akkor érdemes lenne megpróbálnod. Az jó jel ha mosolygott rád, keresett, telefonszámot cseréltetek. Ha most úgyis távol vagytok akkor interneten nyugodtan kezdeményezhetsz szerintem te is, ha nem jön össze szeptemberre el is felejti...
2010. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis igaz...:D köszönöm
2010. jún. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!