Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezdesz beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdesz beszélgetni valakivel pl facebookon akkor általában mennyi idő múlva derül ki, hogy akartok egymástól komolyabban valamit?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy ellenkező nemű ismerősöd akivel már egyszer találkoztatok és ismerősök lettetek facebookon, beszéltetek akkoriban vagy később nagyon ritkán de nem nagyon gondolkoztok komolyabban.

Majd valami oknál fogva újra elkezdtek beszélgetni.


Mennyi idő kell mire kialakul valami?



2018. júl. 1. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, ezt esete válogatja. Nekem volt olyan, akivel hasonló szituációba keveredtem, mint te, és négy év után kezdtünk el újra beszélni (addig csak szülinapi köszöntések mentek). Két írogatás után beszéltünk telefonon és már hívott is randira.
2018. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre ilyen pontos meghatározott idő, ez minden embernél más.
2018. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan 4 nap.
2018. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!