Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megyek hozzá filmet nézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek hozzá filmet nézni, közben mit "nem" és mit "szabad" csinálni?

Figyelt kérdés

Mármint mi az amivel már mondjuk el tudom ilyeszteni, azt mondta nem félős, és csókot eddig nem utasított vissza, szóval azt beprobálom a film felénél, még mit csináljak, simogassam? vagy valami egyéb? (1. randi lessz, de már nagyon sokat beszéltünk neten)


f/14


2010. jún. 17. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem 14 évesen még semmit nem szabad csinálni,nehogy meijedjen tőled.csak várj még pár évet és a filmezésből nem csak filmezés lesz:)
2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14 évesen jobb ha a pucu a gatyába marad,gondolom akkor csaj meg ugy 12 éves lehet :D
2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha megvan köztetek az a bizonyos szikrázó levegő a csók a felénél dolog tökéletes lenne, közben végig átölelnéd, és simogatnád a haját, többre 1. randin ne nagyon számíts
2010. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

a sok kis perverz :D nekem éppen eszembe se jutott, hogy majd elő veszem...-.-"

amugy nem 12 hanem 15 éves ;)

leginkább arra gondoltam amit a 3. válaszoló írt, ilyen dolgokra

hello

2010. jún. 17. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
pl. nem szabad odaszarni a kanapéra
2010. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Funktasztikus ***** válasza:

utolsón nagyon jót röhögtemXDE

csók simogatás ok..:D

14F

2010. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

akkor a multkor 1. randinrol azért küldött el a csaj?

volt a szoba közepén egy asztal és csináltam rá díszt..

2010. jún. 17. 18:55
 8/15 anonim válasza:
Öcsém én multkor áthívtam az egyik kedves "barátnőmet" filmezni jó ha 5 percet néztünk a filmből....:D ha már becserkészted a csajt és átmész hozzá "filmezni" akkor vágd lyukon, de rendesen!XD
2010. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hangosat fingani,fikázni, ilyesmit se szabad, viszont pl horror alatt nem ajánlom a smárolást, max romantikus film ;)

ha meg horror és netán fél tőle, akkor hozzád bújhat

16/F

2010. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát ha az 1. randin már filmezni fogtok...akkor szerintem bármiben benne lenne a csaj...!1 randin rögtön szoba?14évesen?ez nagyon durva!
2010. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!