Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még nem volt barátom, pedig szeretnék. Van egy srác az osztályból, aki bejön (most voak 11-es) de elmondani nem merem/nem merném. Nem vagyok a nagyszájú, de órákon gyakran szórakozunk, nevetgélünk a barátnőimmel. Mit csináljak hgoy legyen vkim?
2010. jún. 16. 19:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ez ciki?
2010. jún. 16. 19:27
 2/18 A kérdező kommentje:
nem is vagyok plázacica aki állandóan nyávog.
2010. jún. 16. 19:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezeket......


Arra nem gondoltál még, h azért kellesz majd egy srácnak mert van benned erkölcs és nem fekszel össze fűvel fával?


18 évesen jöttem össze először egy fiúval, vele vesztettem el a szűziségemet. Azóta is boldogok vagyunk


Szerinted ez ciki???

2010. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek mindig a pasikat hajkurászni? Nem lehetne normálisabban, bulikba menni vagy haverokkal ellenni?
2010. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első hozzászólónak. Ha ÉRTELMES a pasi, akkor egy megtartoztatott lányt sokkal jobban értékel, mint egy kiélt csajt.
2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ez így nem. csak néha olyan érzésem van(állandóan) hogy én senkinek nem fogok kelleni:S am. téll. nem fekszek össze mkivel...
2010. jún. 16. 19:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem kell neki elmondani.

Nagyon könnyű dolgod van, mivel az osztálytársadról van szó.Tudod miben jó, kérd meg egy kis otthoni korrepetálásra valamelyik tantárgyból, aztán hazai pályán dobd be magad, hogy ő akarjon kezdeményezni...

2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nekem ilyen gondolataim általánosban voltak (tudom, kis taknyos :p), és utána sokáig nem is érdekelt a pasizás, elvoltam a barátnőimmel. Aztán 20 évesen belebotlottam életem első szerelmébe és már 7 éve együtt vagyunk. És hidd el, 20 éves kora környékén az ember sokkal tisztábban lát és sokkal komolyabban még akkor is, ha nincsenek tapasztalatai a pasik terén. Majd jön a szerelem, amikor nem várnád.
2010. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
remélem...
2010. jún. 16. 19:35
 10/18 anonim ***** válasza:
A normális pasik sokkal jobban szeretik az olyat, mint te ;) 23f
2010. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!