Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval 19/L vagyok és nemrég egy pasi elkezdett rám nyomulni. Ő 24 éves. Eleinte nem volt túl szimpatikus, de addig fűzött míg belézúgtam...

Majd azt vettem észre, hogy egyre jobban hanyagol, s kiderült, hogy összeszedett egy barátnőt. Mostanra kezdtem túltenni magam rajta, erre rám írt msn-en, mert azóta egyáltalán nem is beszéltünk, hogy hiányzik neki a mindennapi beszélgetés velem...

Evvel most tökre összezavart és nem tudom, mit csináljak...

Legyek vele goromba vagy közömbös? Tudom, hogy nem szabad neki engednem...

Szerintetek mit csináljak, ha véletlenül összefutunk az utcán vagy rámír msn-en?


2010. jún. 16. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret veled beszélgetni? Ez szerintem megszokás vagy valami testiséget akar.
2010. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne menj bele semmiféle újrakezdésbe!

csak kihasznált.

ha taliztok:köszönésen kívül semmit.

ha rádír:hanyagold :)

2010. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, így van: udvarias köszönés személyesen, lassú kontakt msn-en, de szerintem ezek után le is tilthatod.
2010. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!