Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin ha még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin ha még csak MSN-en beszéltünk pl. :moziba, mekibe a csajnak fizessek vagy az első randin még nem? Mitől függ? 15f

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fizess, mert attól nagyvonalúnak fogsz tűnni:)

De ha úgy van, enged, hogy odaadja!

2008. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

se mozi, se meki.


első randinak séta. A moziban nem tudjátok egymást megismerni, a mekiben meg könnyen belétek szorulhat a szó. A kínos hallgatásnál meg nincsen rosszabb.


Sétálgatni beszélgetni, ha nagy a hideg, akkor beülni valahova egy forrócsokira vagy ilyesmire.


Séta közben sokminden történhet ami adhat beszédtémát.


A fizetés a necces.

Nyugodtan hívd meg valamire, de 15 évesen nem kell tudnia az embernek teljes mekis menüket vásárolni a csajának. Ha ez neki gondot okoz, akkor lapátra vele.

2008. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok...nekem természetes, ha a pasi akar valamit, akkor meghiv. Ha már elhivott randira ő fizet. Bocsi :)

De tényleg ne vidd se moziba se mekibe. Séta, állatkert, plaza vagy bármi. nem kell 15 évesen feltétlenül meghivnod valamire (max. üditő), a szüleid pénztárcája gyorsan ürülhet.

2008. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem fizess te, de ha a lány felé se ajánlja, hogy fizeti a felét és még csak elő se veszi legalább "jelképesen" a pénztárcáját, mintha fizetni akarna...hát az neki a ciki. merthogy 1.bunkó 2.mindketten akartok találkozni, szóval ez nem arról szól, hogy ki kit hív meg 3. ha meg se köszöni, na az a legbunkóbb.

amúgy szerintem a mozi nem gáz, főleg ha első találkozó és lesz utánna még időtök, hogy kávézzatok, beszélgessetek kicsit, így nem lesz kínos csönd se ha minden jól megy, mert legalább már lesz miről beszélni (film, emberek a moziban...stb.).érted!:)

2008. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A kínos hallgatásnál meg nincsen rosszabb. .... dehogy nincs :D Hebegj :D
2008. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a ki fizet téma elég necces. Volt olyan barátnőm, akinek még a tescoba is én vásároltam, jelképesen persze, de a 4 hónap alatt, ha 500Ftot költött mellettem. Vége is lett. Most már ez elején tapasztalatból finem utaltam rá, hogy de utálom az ilyen lányokat, akik ingyenélők és meg is lett a hatása. Persze te ezt ne az első randin tegyed, ott elmegy, hogy te fizetsz. Mikor komolyra fordult a kapcsolatunk, megegyeztünk, hogy egyszer ő fizet egyszer én.
2008. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem azonnal beülni moziba egy 'idegennel' kicsit kínos, kell a séta:) park, forrócsoki, egyetértek. azt nem is vészes kifizetni, de egyébként a kérdésedre válaszolva igen fizess vagy próbáld meg, de azért ne te tartsd el majd..
2008. nov. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
hát én 15 éveslány vagyok én spec örülnék ha azt mondanáh megíhv de akkor én kedvesen megköszönném h figyelmes és ez jól esik de ha lesz 2. randi inkább akkor hívjon meg(akkor is ugyan erre tehátn me azt mondom h most egy 200 ft-os forrócsokira nem de akk 1000 ft-os mekire igen NEM akkor is pl egy forrócsoki vagy ilyen apróság) mert tényleg nállam jó pont az ha meg akar hívni de nem tudom szerintem egy csajba legyen annyi h első randin kedvesen tudtára adja a fiunak h jól esik neki de inkább a 2-randin.
2009. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha sétálás közben meghívod egy forró csokira azt is te fizeted:D
2010. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!