Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Irjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Irjak neki üzenetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy lány akit nem régiben találtam meg facebook-on és nagyon tetszik!

De nem tudom hogy személyesen hol találkozhatnék vele ahol ismerkedést kezdeményezhetnék!

Ezért gondoltam arra hogy irok neki!De nem tudom hogy mit és milyen stilusban mert még igy soha nem kezdeményeztem!

Ebben szeretném a segitségeteket kérni! 24/F


2010. jún. 16. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Novessz farkat es csajozz olyan helyen, ahol erdemes. A Facebook nem ilyen.
2010. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

háth szerintem jobb lenne ha élőben ismerkednél.de persze írj neki ha tetszik.aztán majd lesz ami lesz.

amugya lányok szeretik hallani ha tetszenek vkinek: )

L

2010. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, hogy csak így ismeretlenül rád írok, de a képeid és a profilod alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz számomra, és ha nem lenne ellenedre szívesen megismernélek.

elnézést ha zavartalak vagy tolakodó voltam.

További nagyon kellemes napot!

Üdv. : X.Y.


ennyi, ez ilyen egyszerű, nem kell parázni ilyeneken,legrosszabb esetben azt írja h bocs nem , vagy lehet h egyáltalán nem ír vissza, de az is lehet h te is megtetszel neki, és kész lehet találkát megbeszélni és szerelembe esni.

de az msn címét ne kérd el, az olyan kiábrándító és ugy nem lehet ismerkedni, inkább hívd el face to face be egy kávéra

2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:22


Katasztrófális ha egy levelet egyből elnézéssel kezdesz, megvetést kelt a csajban, am meg a csajok nem szoktak válaszolni ilyen levelekre mert jól esik az egójuknak h egyáltalán valaki ír nekik de itt be is fejeződik a történet, amúgyis neten ismerkedni, hiába 21. század, nem az igazi, én pl unalmasnak tartom ezt az msn dolgot, ha elmegyek egy szórakozóhelyre, szemtől szemben eddig sokkal jobban ment mindig


2O/F

2010. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15:02


ugyan már miért lenne katasztrofális? szerintem igen is kedves bóknak veszik a lányok, ha így ír nekik valaki, az elnézés kérése meg pusztán illem, elvileg telefonbeszélgetést is úgy kellene kezdeni, h megkérdezed h nem e zavarlak, mert ha igen akkor visszahívlak később.

Igen ha elmegy egy szórakozó helyre sok szép lánnyal találkozhat de ha Ő Vele szeretne találkozni?? minden este járjon végig minden szórakozó helyet h hátha összefutnak? És a lányok nagy többsége vissza ír az ilyen levelekre, mert ehhez is bátorság kell, és ezt díjjazzák a lányok.

És miért lenne probléma ilyen módon ismerkedni? Miért ne lehetne kihasználni a internet előnyeit? Egy bizonyos kor után már nincs az embernek ideje kedve energiája eljárni klubbokba ismerkedni.

Írj neki, nincs mit veszítened nagy valószínűséggel egy kedves hangnemben írt levelet fogsz válaszban kapni.

2010. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Tegnap este irtam neki!Ma pedig válaszolt rá:)

Amiben ha csak burkoltam is de éreztette velem(ezt az üzenet stilusából szürtem ki) hogy neki sem lenne ellenére a dolog!Mert olyat is irt aminek kérdés a vége és válaszolni is kell rá:) remélem jól fognak alakulni a dolgok!

2010. jún. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!