Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnám meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg? Annyira belezúgtam, és nem tudom hogyan folytassam újra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 2x taliztunk eddig, minden tökéletes volt, látszott hogy ő is beleéli magát. Aztán 2 hétig nem taliztnk elfoglaltságok miatt, megírtam neki hogy nekem ez így nem elég h párhetente talizunk, másképp képzeltem el. Erre elég furcsán válaszolt hogy nem tud mit csinálni, meló, nem járunk.. Gondoltam lesz@arom, nem keresem többé, ha nem lehet ismerkedni, csakhogy ő 10x keresett msn-en, 2x smsben,és most a múlt héten is órákig beszélgettünk. Kínos volt a vége, mert tisztázni akartama dolgokat, és mondta h nem akarta h összejöjjünk, ezért nem nagyon küldött jeleket,meg hogy barátként nem lehet beszélgetni? De éppen az h állandóan jeleket küldött, a talik utén is kiírta msn-en h édes:), meg hogy jó volt:$ És a beszélgetések se barátiak voltak, tele voltak flörtöléssel. Aznap össze is vesztünk.. De azóta már 2x keresett msn-en.. az első kínos volt, másodiknál tök aranyos. Elkezdett egy srác zaklatni msn-en, akit nem tilthatok le, így egy haverommal megbszéltük h kiírom msn-re: 'XY(L)(K) Dejó volt ma :$' így lekopik rólam az a srác, csakhogy az előbb említett srác is látja.. Tegnapelőtt ráírtam, hogy jön-e bulizni velünk a hétvégén, uncsitesóm mondta h hívjam el. Mondta h jön akkor, és majd talizunk ;) és annyira szokatlanul kedves volt, ilyeneket írt: 'szép álmokat, puszillak (K) szió :)'

Ha talizunk hétvégén, akkor mondjam h szakítottunk a sráccal, és játsszam meg a szomorút, akit vígasztalni kelljen vagy mit csináljak? :)

17L a fiú 21 lesz


2010. jún. 16. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Értem. Folytassa.
2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki az igazat, hogy egy lekoptató szöveg volt, mert frusztrált a srác. Én ezt tenném. :) De ha nem kérdezi, akkor ne erőltesd a témát.

Furcsa fiú ő is, mintha az első barátomat látnám. Dolgozik, haverokkal van... nem ér rá nőzni, így inkább az egy éjszakásokat választja. Ezt most nem a te kiszemeltedről írtam, csak a nagy általánosságra ez jellemző.

Ha már most vitatkozás van köztetek, akkor nem tudom megéri-e utána menni. Minden esetre próbáld meg.


19/l

2010. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!