Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ilyen helyzetből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen helyzetből kihozni valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nagyon szép:),de csak látásból ismerem.egy plázában dolgozik, kozmetikus. milyen dumával lehet leszólítani?én ilyenkor izgulok,ha egy olyan lányt kell megszólítanom,aki tetszik,és lendítene a helyzetemen,ha vmi értelmeset frappánsat odaillőt....vagy vmi olyat mondanék,amiből beszélgetést lehetne generálni. nem vagyok belé szerelmes,nem akarom feleségül venni,vagy paráználkodni vele:)

csak ha vki tetszik,azt meg kell szólítani,meg kell ismerni,nem?

lányok,fiúk írjatok

23 F

( szép az idő nyomás kifelé fagyizni vagy valami:) )


2010. jún. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy katolikus vagy! :D

Öhm, hát kezdj el vele dumálni az időjárásról...de meleg van stb. Aztán majd adja magát a többi! Mosolyogj rá, hadd lássa, hogy bejön neked! ;)

21/L

2010. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyomasd ki a pattanásaidat, kis gyantázás vagy valami. A munkájuk fele traccspartikból áll:D
2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

református vagyok...az másik cég:)

nincsenek pattanásaim.kis komolyságot na:) ezen múlik az életem:P

hogy menjek be egy kozmetikába.fiú vagyok. a legjobb ötletem az volt,h beviszek el álbarátnőt,és rábízom...ennyi.

de...segítsetek...minek tartalak titeket?:P:D

2010. jún. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!