Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti részt vettetek már ilyenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti részt vettetek már ilyenben? Esetleg működött nektek hosszúvótávon?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, 25 éves, én 18 éves vagyok.

2 éve ismerem és tavaly eléggé közel kerütltünk egymáshoz. Viszont ez csak ” laza kapcsolat” volt. Több hónapig tartott, majd összejött valakivel. Egy hónapja szakított a barátnőjével , persze ritkán beszéltünk, de már akkor abba hagytuk azt a fajta viszonyt ami volt. Egy hónap alatt rengetegszer írt hogy talizzunk, de én elutasítottam.. Hétvégén taliztunk, és elvitt egy gyönyörű helyre, és meg is csókolt.. Rengeteget beszélgettünk, ír folyamatosan, hív, keres.. És most elég távolra ment dolgozni de másfél hét múlva jön újra haza, és újea szeretne velem talizni. Annyiszor mondja hogy megváltozott, bizonyítani akar.. Ezt az egészet mire véljem? Szerintetek mit akarhat tőlem? Válaszokat köszönöm!


2018. máj. 22. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Dugni akar tippre.. de tevedhetek is akar.
2018. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már mondtam neki,hogyha azt akarja,akkor felejtős.. Szóval nem értem
2018. máj. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!