Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal. Vajon hogy tekint rám? Lehet ebből több, mint barátság?

Figyelt kérdés
4x találkoztunk már, de még nem volt se csók, se semmi. Találkozáskor mindig a magasba emeli a kezeit, mint amikor valaki várja az ölelést. Így köszönünk egymásnak. : ) Nagyon jól elvagyunk együtt, sokat beszélgetünk, önfeledten nevetünk. Tényleg, már a hasunk belefájdult, annyit kacagtunk. Szóval élvezzük egymás társaságát nagyon, viszont nem tudom hova tenni a helyzetet, nem tudom, vajon mit szeretne tőlem. Lehetséges, hogy csak barátként tekint rám? Azért szeretne találkozni, mert jól érzi magát velem, de közben egyáltalán nem vonzódik hozzám? Lehetséges, hogy lassabban nyílik meg, nem akarja elsietni? Mit gondoltok a helyzetről? : ) 21N 24F

2018. máj. 13. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te már egyértelműen többet akarsz tőle, neked kell tudatnod vele.
2018. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet előbb alaposan meg akar ismerni. De megkérdezheted tőle egyenesen.
2018. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva egyelőre nem szeretném tudatni vele, megkérdezni tőle. Nagyon jól érzem magam vele, még ha úgymond baráti is a kapcsolatunk. Attól tartok, hogy furán venné ki magát a dolog, vagy úgy érezné, hogy én csak többet akarok, és már nem szeretne velem barátkozni, tovább ismerkedni. Nyilván, minden ember már, ha van is két ugyan olyan helyzet, lehet teljesen más dolgok vannak a hátterében, és ettől már igazán különbözőek lesznek. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok külső szemlélők véleményére, tapasztalataira, vajon mi lehet a háttérben, mit gondoltok.. : )
2018. máj. 13. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont a saját idődet húzod, ha kiderül, hogy ő csak haverkodik, de meg közben belezúgsz.
2018. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb adj a szájára egy puszit, hamar kiderül, hogy mik a szándékai...😀
2018. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van. Adj egy puszit a szájára, vagy adj neki jeleket. Finoman érintsd meg bárhol (nem a farkára gondolok :)), és ha nem veszi a jeleket, akkor felejtős.

30f

2018. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!