Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap vonatmegállóban találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vonatmegállóban találkoztam egy lánnyal, felhívjam?

Figyelt kérdés
Tegnap haverommal szokásos össze vissza mászkálós utunkat jártuk mikor megláttam egy szép lányt aki segített nekem felhívni anyum, h nem érek haza... a lánynak nincs pasija és nagyon arinak és szépnek tűnt megvan ugye a száma felhívjam?
2010. jún. 14. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívd.
2010. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér, de ne a szépsége miatt...
2010. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem is felhívhatod...maximum azt mondja hogy bocsi de csak puszta segítségnyújtás volt és mást nem akar.Veszíteni nem vesztesz vele.
2010. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a szépsége miatt, nagyon segítőkész és jófej volt és meg akarom ismerni :) köszönöm szépen,hogy ilyen gyorsan írtatok :)
2010. jún. 14. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal: próba, szerencse. Ha mégsem, akkor sem veszítettél semmit, viszont utólag nem fog bántani, hogy meg sem próbáltad. Szorítok:-)
2010. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na felhívtad már?
2010. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sok sikert :D
2010. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem hívod, akkor azon fogsz filózni mi lett volna, ha felhívod.


ha felhívod, kiderül megérte-e. Ha megérte örülj neki, ha meg nem, akkor pontosan semmit sem vesztettél ahhoz képest, mintha fel sem hívtad volna.

2010. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarta volna, hogy felhívd, nem adta volna meg a számát :)))
2010. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem adta meg önként a számát, olvasd el...
2010. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!