Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés ha valaki szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Vagy honnan tudod ezt ?

20 éves férfi leszek , és nem igazán érzek a szexuális vonzódáson kívül semmit


2010. jún. 14. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom definiálta:)

Minden percben vele akarsz lenni,csak rá tudsz gondolni,érzed hogy vele tudnál maradni örökre...

2010. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en sem tudom nyugodt legy


25 fiu

2010. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Babi néni vagyok, én sem tudom


86/L

2010. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fke ***** válasza:

az első kicsit kevés... de az is hozzátartozik

ez mindenkinél más, nincs meg minden embernél a "pillnagók a gyomorban hatás" meg a többi fa-szság.

Szerelem=Szeretet+Nemi vágy+Még valami

2010. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szerelem erősebb a nemi vágynál, persze az is kell hozzá, de ha szeretsz vkit akkor vele akarsz lenni, boldoggá tenni és általában a szerelmesek meg vannak győződve h soha nem lesz más nő/férfi az életükben.
2010. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nálam úgy jött elő ez a szerelem dolog ( mert nem egyből volt rózsaszín köd stb) h a paimat ki nem állhattam, és ő állandóan hajtott rám. Elhívott moziba, smseket írkált, megvárt suli után...stb..tehát elmentem vele egy randira. A randi után simán megmondtam neki h szálljon le rólam...majd szépen lassan elkezdett hiányozni h már nem ír sms-t, és fel akartam hívni és lecseszni h miért nem figyel már rám oda, holott tudtam h én voltam a hülye. (bár én nőből vagyok, és a nők úgymond "külön faj") szóval nálam így jött elő a szerelem.
2010. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon tág, egyben megmagyarázhatatlan fogalom. állandóan rá gondolsz, vele akarsz lenni, ha nincs melletted ürességet érzel. pillangók a gyomrodban, idegesség, a szíved kalimpál, és ha a közeledben van, el akarod érni, hogy rád figyeljen. csak rád. és igen, vele akarod leélni az életed. és persze elfogadod feltétlenül, hibák nélkül meg minden ilyesmi. és nem csak a külső értékei vonzanak!
2010. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!