Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiatal 25 éves nő hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal 25 éves nő hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, de a szórakozóhelyeken eddig csak a "dugjunk egyet" típusú pasikba botlottam. Nekem nem ez kell, szeretnék egy tartós jó kapcsolatot kialakítani valakivel. Mit javasoltok? Hol lehet normális emberekkel megismerkedni?
2010. jún. 14. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
ja, ismerős.. nos, sztem.. nincs normalis pasi. te csak bulizz, kirandulj, ismerkedj.. és majd jön vki, aki megfelel. :)
2010. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem itt
2010. jún. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

hentesnél, boltban vagy a cipésznél... ez is általános dolog. szépen elmész haverokkal bulizni, italozol, ismerkesdsz [ha vannak], vagy ha félénkebb vagy akár felmehetsz egy értelmes chat oldalra is. Megprobálkozhatsz vmi lazább társkeresővel [értsd: iwiw csajok és pasik] kőkemény társkeresőket nem ajánlom mert oda általában azok mennek akik lúzerek v. csak "dugjunk egyet" tipusuak v. önbizalomhiányban szenvednek.


mivel te nem akarsz össze jönni egy lúzerrel, dugni se csak 1x akarsz, és az önbizalomhiányosok sose találják meg a párjukat, ezért inkább az előzőeket ajánlanám.

2010. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utcán nézelődj
2010. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint pasi, azt mondhatom, hogy szórakozóhelyen kizárólag olyan csajokkal kapcsolatban jön elő a "dugjunk egyet" típusú kapcsolat, akikből kb ennyit lehet kinézni. Lehet, hogy nem a hellyel és a pasikkal van a gond.
2010. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ott a pont az utolsónál. ennyi. csácsá
2010. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden egyedülálló nőnek tanács! A férfiakat nagyon könnyű elcsábítani. Ez persze elsőre nehéz lesz, de ez mindig bevált. Egyszerűen, ha valaki megtetszik, nézni kell! De folyamatosan, kitartóan. A pasik szeretnek vadászni, de a legtöbb félénk. Ha sokszor nézed úgy, hogy ezt biztosan észrevegye, oda fog menni hozzád. Csak akkor mer odamenni hozzád, ha látja, hogy tényleg zöld a lámpa! Ha arra vársz, hogy ők vegyenek észre, és hip-hop megszólítsanak, akkor csak olyan férfiakat fogsz megismerni, akik csak dugni akarnak, vagy valamiért gátlástalanabbak az átlagnál. A férfiak teljesen megőrülnek, ha bámulod őket, és még rá is mosolyogsz. Azonnal rájönnek, hogy most kell lépni. Aztán ha mégse jön be neked, hmmm...
2010. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze ezt ne szórakozóhelyen tedd! Tedd ezt buszon, munkahelyen, egyetemen, könyvtárban stb... Bátran NÉZD!!! Győzd le a gátlásosságod. Nem baj, ha nem vagy NAGYON szép. Én se vagyok. Sokkal jobban izgatja őket, hogy felfigyeltél rájuk és ezt ki is mutatod bátran.
2010. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, főleg Neked utolsó!:)
2010. jún. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!