Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg az első csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg az első csókot?

Figyelt kérdés
14 vagyok de még nem smároltam egy randin (ha már jártok) h kezdenétek bele v h teremtenétek ilyen helyzetet?
2010. jún. 13. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hajolj oda a csajhoz és hirtelen fejeld le, mikor kezd ábredezni akkor hányd le, tuti siker...hidd el ezek után ő maga fog megcsókolni..sőt még el is megy..annyira hogy még az ajtót is rádb@ssza.:D
2010. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én a pasimmal 3.randin voltam és csak egymáshoz hajolunk, érezzük h mikor kell a csók és már megy is...:)

nagyon jó:)

14/L

2010. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom nagyon finom volt. Első radi után a srác odahajolt,hogy puszit adjon az arcomra,adott is és a lassan de biztos mozdulattal a számra adta a másodikat,nagyon puhán,úgy h a nyelve épp,h hozzáért az ajkamhoz. A második randit is ismerkedéssel töltöttük,de a végén a búcsúzásnál,odahajolt és mikor nagyon lágyan összeért a szánk ő átdugta a nyelvét,és mikor az én nyelvemhez ért,mintha simogatta volna az övével az enyémet,rötön viszonoztam neki.Nagyon érzéki volt-szerinte is...aztán sokáig abba sem hagytuk csak épp levegőért:).Mai napig nem tudja,h övé volt az első csókom,nem kérdezte, nem mondtam,de ami érdekes h többszőr mondta mennyire szeret velemm csókolózni,mennyire szereti a szám ízét. Nem vok csöpögős, nemis igazán vok romantikus,de az első csók felejthetelen,ha nem akarsz rajta gyorsan túllenni,és tényleg kedveled azt akivel csinálod.Ez a fiúknál is fontos hidd el,ha nem sieted el,sem a csókot,sem később a szexet,azt nem bánod meg,így sok felejthetetlen élményed lesz azéltben,és másnak is hasonló perceket szerezhetsz:) sok szerencsét hozzá
2010. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha már 1esek fuckyeahre gyúrnak akkor legalább valami szellemeset találjanak ki! Nem kell erőltetni ami nem megy...
2010. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

23:37 ha nem tetszik ne olvasd,ez nem az az oldal ahol viccből kérdezgetsz... a kérdés őszintének tűnt és azt gondolom nem elröhögni,elviccelni kell az ilyet,hanem megválaszolni,de ha nem tudsz érdemlegeset írni lépj tovább ezen a kérdésen....

Sztem jó a kérdés,sok fiatal problémát csinál az első csókból,holott aki túl van rajta tudja hogy nincs min aggódni...

2010. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na látod, én is az első csóktól parázok. xd

Azt mondják, h minden jön magától. Meg olyat is olvastam, h úgy kell csinálni, h először egy kis szájrapuszival indul, majd átdugjátok egymás nyelveit és körkörös mozdulatokat csináltok a nyelvetekkel. Én még nem próbáltam, de akk is parázok, mert úgy látom, h bejövök 1 oszttársnak és nekem nagyon tetszik az a srác és nem tudom, h mit csináljak, ha esetleg arra kerülne a sor.

14,5/ L

2010. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. jún. 18. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!