Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál miért ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál miért ekkora hátrány a rasszizmus?

Figyelt kérdés
nem értem miért van az hogyha egy fiú megtudja hogy rasszista vagyok egyböl másképp viszonyul hozzám, eltávolodik.... vannak olyanok akiknél ez nem hátrány?
2010. jún. 13. 19:45
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Jelentsen... egy ezresért mellém áll a bíró, egy másikért meg még az ő ügyvédje is. De ugye itt nincs semmi korrupció:D
2010. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
de amúgysem értem mit pattog elvileg ez anonim oldal.
2010. jún. 13. 21:16
 33/42 anonim ***** válasza:
60%

anyam:(...

elegge fura a gondolkodasod...es h mennyire tudsz masokat oltogatni mikor o szepen mondta...:(

nem is csodalkozom h egy fiu se nez rad:))

2010. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
ha te azt tudnád... xD am kinek mi a szép:D
2010. jún. 13. 21:28
 35/42 anonim válasza:
34%
remélhetőleg kinövöd. szerintem rosszabb vagy mint az általad elítélt embercsoportok.
2010. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
46%
énmeg pont egy ilyen lányt keresek csak mindenhol a cigányfajvédőket találom:( igaz nem vagyok skinhead és nem is alapfeltétel, hogy legyen rasszista a lány, de bibsi se legyen..
2010. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

21:47

ilyenek is vannak még...:D

2010. jún. 13. 21:49
 38/42 anonim ***** válasza:

nem csak a kérdező az eggyetlen rasszista lány ezen az oldalon...úgy mellesleg...én per pilanat most tudtam meg h állítólag divat ha valaki rasszista meg skin-,-

ez akkora egy bődületes nagy marh@ság!Istenem!én nem azért utálom az emlitett fajtákat, mert az menő igy meg ugy, hanem mert igy vélekedek, meg eltudom képzelni h milyen volt régen nagymagyaroszág stb.stb.és ha vki hungarista az nem csak abból áll h van benne némi egészséges gyűlölet, azokkal az emberekkel szemben, akik az országnak rosszakarói voltak! a zsidók tényleg minden bajban ott voltak, vannak , lesznek...és a Holokausztot nem tagadom, nem értek vele egyet...és képzeljétek ilyen is van...! ja és simán találhatsz olyan normális magyar embert aki nem emos cigány vagy zsidó, hanem a te köreiddel érte egyet! ja és h vki raasszista legyen nem kell ahoz nagyváros, meg cigánytelepek!

14/L

2010. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sem nagyon kellene egy rasszista lány.

15/f

2010. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hátrány, sőt előny.:D Szeretem az olyan lányokat akikkel jól ellehet ebszélgetni tabuk nélkül a c-kategóriáról és a júdásokról. Aki ha fekát lát az utcán nem az a gondolata h jujjde széééép...:)


De talán tisztázzuk, az nem rasszizmus, hogy valaki nem szereti ezeket. Rasszizmuas, ha egy rasszra azt mondod, h az felsőbbrendű, a többi meg alsóbbrendű.


Amúgy meg kedves liberális, szabadelvű, haladó szellemiségű stb... válaszolók! Amit ti képviseltek az egyszerűen életképtelen. Igen lehet mondani, hogy a magyarok is csinálják ezt meg azt, csak azok a fránya arányok... Pl. egy statisztika ami a fejembe maradt a 2009-es szigeten elkapott 13 drogdíler (nem könnyű drogok, herka koksz keményen :D) közül 9 afrikai 2 román 2 egyéb - mondta a rendőrségi szóvivő, nem én találtam ki, nem a kuruc írta. Na szóval azért életképtelen amit képviseltek mert míg az általatok ajnározott csoportok összetartanak nemzetiség vagy bőrszín vagy akármi alapkán, ti ezt nem teszitek és a nemzeti érzelműeket nézitek le, bántjátok.

Szemléltessük egy példával. Ha egy ilyen csoport tagja mondjuk megtámad téged, megver, leszúr akármi ez most lényegtelen. Mondjuk bíróság elé kerül az ügy, a csoporttársai közül nem lesz senki aki a te pártodat fogja fogni, nem fogja senki azt vallani, hogy megtámadott az a valaki mert ők kiállnak egymás mellett. De ha mondjuk véded magad, visszaütsz és mondjuk ő jár rosszabbul, 100 tanú fogja állítani, hogy te támadtál, provokáltál, és persze rasszistafasisztanyilasnáczi leszel.


Hát hirtelen ennyit tudnék hozzászólni.

2010. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!