Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok valakivel, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok valakivel, akinek nincsenek könyvei?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 10:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha tetszik, intelligens, egy húron pendülünk és van humora, lesz..arom a könyveket.
2018. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyenben részem, elég fura volt, hogy egy darab könyve sincs. :) Nálam ez úgy néz ki, hogy kitéve van több polcnyi, plusz több nagy dobozban tele, amik már nem férnek ki sajnos.

Jobban szeretnék olyat, aki szeret olvasni.

2018. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát....nem tudom. Nálam ez elég negatív. Én állandóan olvasok, engem zavarna, ha ő nem. És mi a francról lehet beszélgetni egy ilyen emberrel? Amikor a páromnak (külföldi) elmeséltem, milyen most a politikai helyzet az országban, csak annyit mondott: tiszta 1984! Mindketten tudtuk mire gondol, nekem is ez a véleményem.

Az ember sokszor könyvek, (esetleg filmek) alapján kezd el beszélgetést a világ dolgairól. A rendszeres olvasás megnyitja az elmédet, rugalmassá teszi a gondolkodásodat...főleg ha zseniális írók zseniális könyveit olvasod. Hiszen egy kis ideig az író elméjében kalandozhatsz, átélheted a gondolatait....egy kis időre lehetsz olyan őrült mint Dosztojevszkij vagy átveheted Vonnegut vagy Kaffka életérzését....ki az aki önszántából megfosztja magát ettől? És mit akarna tőlem....

2018. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A volt barátom volt olyan. Megvolt a magához esze és azért totálisan műveletlennek se mondanám, plusz 8 évvel idősebb és ugye tapasztaltabb volt nálam. Én is úgy volt vele, hogy learom a könyveket, de utólag jöttem rá, hogy milyen irritálóan álművelt volt.
2018. máj. 1. 13:14
 15/21 anonim ***** válasza:
Azt hittem 8 általános max szakmunkás a pasi. Bocsánat mindenkitől akit esetleg megbántok mert sok olvasott van köztük de azért van sok aki a kocsmába jár művelődni(lecsúszott). Szóval azért szakdgozat=felsőoktatás =nem egy sügér. És ha nem szeret olvasni? Na bumm...
2018. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkit köt le a szépirodalom. Én imádok olvasni, és elvárom, hogy a pasi ezt elfogadja. Tehát ne tartsa felesleges időpazarlásnak stb. Ha tiszteletben tartja, hogy ez nekem fontos, én is tiszteletben tartom ami neki az. Szerencsére ettől még lehet valaki intelligens és művelt.


Rengeteget tudok és szeretek is könyvekről beszélni, de ha van más közös témánk is, akkor nem zavar. Neki meg lehet olyan hobbija amit én nem kedvelek.

2018. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg ekkora nagy dolog?

Egy rakat pasival randiztam életem során, kapcsolatom is volt jópár, nem csak dugás, mégse került szóba ez a téma szinte sose. Pedig rám igaz ez a leírás, már általánosban is utáltam olvasni, a kötelezőket is csak filmen néztem meg, középsuliban szintén. 1x kaptam 1-est miatta, nem vágott földhöz, onnantól sem csináltam másképp. Érettségin 1 db 5-ösöm volt, mégpedig a MAGYAR NYELV és IRODALOM. A többi tárgy csak 3-as.

Verseket, életrajzokat szerettem, vágtam. Éveken keresztül írkáltam én is otthon.

De a könyvek, olvasmányok mindig is távol álltak tőlem.

Idén leszek 30, az itthon lévő könyveket a gyerekek tankönyvei, mesekönyvei alkotják...

2018. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván azért nem került szóba, mert hasonló gondolkodású emberekkel randiztál és ez nem volt téma. Hiszen ha az irodalom csak egy tantárgy nincs mit beszélni róla. És ezzel nincs is semmi baj. De akinek az olvasás az életének a mindennapi része, az nehezen tud ettől elvonatkoztatni, hiszen ez formálta a gondolatait gyermekkora óta stb.
2018. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem szeret olvasni. Hanem be akart vágódni, ezért sokkal okosabbnak mutatta magát, mint amilyen, és elég gyakran volt tudálékos (pl. én akkor voltam tizenegyedikes és a tizenkettedikes anyaggal próbált lenyűgözni, illetve azzal menőzött, hogy olvasta Az Egri Csillagokat Molnár Ferenctől (khm...)
2018. máj. 12. 17:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért egy bármilyen diplomás embertől elvárható,hogy tudja hogy azt Jókai Gyula :)). De komolyan ha Dunántúlon lakik Gárdony ha a Észak-Magyarországon akkor Eger miatt is gáz ha nem tudja hogy G.G. (Gábor Gábor a Szomszédokból)
2018. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!