Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, találkozzak vele?

Figyelt kérdés

nah egy rövid történet:D--->

nem rég lett vége a sulinak, de hát megbuktam matekból,egész nyáron tanárhoz kellesz járnom..lényeg hogy emiatt is eléggé sz*r kedvem van...

aztán most itt egy fiu...=/ barátnöm mondta hogy "tetszel a haveromnak"(egy buliban látott állítolag..én nem emlékszem rá..xd na mindegy) meg is lepődtem meg minden.. de lényeg az hogy tegnap este meg ma is beszéltünk msnen.. és tényleg tök kedves,nem nyomulós mint a többi h*lye.. és meg említette hogy találkozzunk mondtam is hogy jo .. akkor holnap talizunk... de valahogy eltelt egy kis idő és elkapott egy rossz érzés:S inkább félelemnek mondanám mivel ő 17 éves én meg 15(soha nem volt barátom..lehetett volna de nem jöttek be..(és msot azért nem fogok járni valakivel hogy elmondhassam magamrol hogy nekem is volt már pasim)) meg mivel ő idősebb mint én biztos tapasztaltabb is.. de hát egyszer nekem is el kell kezdeni.. de velem az a baj hogy tul sokat adok mások véleményére..nem valami huu de szép fiu hanem inkább olyan átlagos.. de ugy érzem hogy addig soha nem leszek igazán szerelmes mig valaki olyan nem akar majd velem járni aki nekem is nagyon tetszik..(habár erre szokták mondani hogy lehet hogy kivülről jo.. de belsőleg meg nem..szoval értitek.xd) a találkát is lemondtam.. valahogy félek vagy nemtudom.. pedig csak beszélgetni mondta hogy menjünk ki..semmi több.. azt is mondták hogy mikor már ugymond"belejösz" a dolgokba addig nehéz..

de valahogy most nem kell pasi... attol is félek hogy "vénlány" maradokXD bár tudom hogy nem vagyok lemaradva semmiről..

bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett..XD de muszáj volt kiönteni a szívemXD

ugyhogy légyszives irjatok valami választ hogy ti mit tennétek.. vagy mi lenne a helyes..

köszönöööm(K)


2010. jún. 13. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Most viccen kívül írom neked, hogy ha 15 évesen megbuktál matekból, akkor nem a fiúkon kellene gondolkodnod, hanem megcsinálni a javítóvizsgát.


Ugyanis 15 évesen megbukni matekból GÁZ, és ha így folytatod, akkor igen szar élet elé nézel.


22F

2010. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én se viccből mondom hogy nem ezt kérdeztem;) amugy meg ne izgulj meg fogom csinálni... de mivel augusztusba lesz.. nem tehet most... és jo lenne ha a kérdésre válaszoltál volna... amugy igen sok sz*r dolog van az életbe..
2010. jún. 13. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találkozhatnál vele, egy beszélgetés nem azt jelenti hogy lekötötted magad. Lehet még meg is tetszene neked a srác. Veszíteni valód nincs.
2010. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom tudom:D de ha ideges vagyok akkor még néha hülyeségeket is magyarázok:D:D deén is ugy gondoltam hogy talizok vele..=/maajd.
2010. jún. 13. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"..meg mivel ő idősebb mint én biztos tapasztaltabb is."

ez egyáltalán nem biztos! énis 17 vagyok és kb.0 tapasztalat..

szerintem találkozzatok.

ja és tanulj, 15 évesen elég nagy szégyen megbukni...

2010. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!