Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már innen? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már innen? Milyen élményeitek voltak? Meséljetek

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Engem most fűz egy pasi... szóval esélyes, hogy igen.
2018. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

#10

Amíg nem léteztek társkeresők vajon hogyan maradtunk fent? 😀

Ezerszer inkább ismerkednék itt mint konkrét társkeresőn, de a jelenlegi felhozatal lányokból szimpátia alapján, meh...

2018. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Társkeresőn társkeresési szándékkal regisztrál az ember. Én is speciel rohadtul unom a napi szintű zaklatást, hogy majd ő bebizonyítja, mekkora király és nincs igazam. NEM KERESEK társat, főleg nem innen. De ez az infó valahogy nem megy át a fejekbe. A társkeresők előtt pedig az életben ismerkedtek az emberek, nem névtelenül és arcttalanul, mint itt.
2018. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel.

Kicsit más képet mutatott mindig mint a valóság. A nagy távolság miatt nem történt meg a gyors kiismerés, de ahogy telt múlt az idő egyre jobban:)


Nem hinném hogy többet lesz ilyen:)

2018. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Amennyi képet küldtek már a férfiak privátban. De ha legalább az arcuk is rajta lenne a képeken akkor esetleg lehetne komolyabb ismerkedés. De egy sima péniszre nem fogok visszaírni.
2018. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 éve egy pár vagyunk! 😀
2018. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam egy lánnyal innen tavaly szeptemberben. Nagyon kellemes emlék ha egy ölelésen és puszin kívül más nem is történt. Sajnos azóta valami megváltozott benne, és nem akar még írni sem. De én nem felejtem el a találkozást. 39f
2018. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Én rendszeresen szop@atok innen csajokat.
2018. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam innen senkivel. Talán túl bizalmatlan vagyok, és nem is jutottam el eddig a kérdésig a beszélgetésekben. Egyetlen férfi volt, akivel szívesen találkoztam volna, de ő eltűnt.
2018. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még nem, de bármi lehet. (F)
2018. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!