Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a nőknek van a természetében állatias vonás?

Figyelt kérdés
szerintem ösztön tekintetében rengeteg :)
2010. jún. 13. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de kíváncsi lennék,hogy mire gondolsz :D
2010. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Amikor ordítanak. :D
2010. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van. Bőven :-D Vegyünk egy tipikus példát: Csinos csaj mellette kopasz izomagyú állat. A nő biztonságban érzi magát a pasi mellett, mert az erőt és dominanciát sugároz ezért van mellette.

Akkor ott van például az anyai ösztön is. Normális esetben a nő akár az élete árán is megvédi a gyermekét.

Akkor a szexuális vágy is állati vonás. stb

2010. jún. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan nem a szexualitás témában tetted fel a kérdést, de egy csomó csajtól olvastam már itt, hogy élvezik, ha erőszakosan dugják őket, a pasi irányít közben, ő határozza meg a pózokat stb. Vagy a szerepjátékoknál az egyik legnépszerűbb téma a megerőszakolás eljátszása, amikor a csaj színleg ellenállni próbál, a pasi pedig leteperi, és vadul magáévá teszi. Ezek azért elég "állatias" beidegződések, nem?
2010. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erre gondoltam. de szerintem az egész párszerzés téma állatias. A férfi azokat a nőket keresi akik jól néznek ki, mert bele van kódolva a génjeibe hogy az majd jobb utódokat fog neki nemzeni. A nőnek pedig az anyagi biztonság a pénz a lényeg, mert beléjük meg az van táplálva h ez biztosítani fogja a gyerekei fennmaradását. ezért ez alapján választanak. És ez állatias szerintem!
2010. jún. 13. 03:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen....ez igaz:D
2010. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy érzem, mintha bajod lenne az "állatiassággal". Ezek ösztönök és sok más téren is jelentkeznek és okkal vannak beléd kódolva. Az már sajnos más kérdés, hogy a társadalmunk annyit torzult, hogy sok ösztön haszontalanná, sőt akár károssá is vált. Párválasztásnál meg természetes, hogy a szebbet, jobbat, erősebbet ergo az életképesebbet választod. Mint már írták az utódnemzés szempontjából ez kulcsfontosságú. Gondolj csak bele, hogy egy ma olyannyira divatos 40kg-os befésült hajú "férfi" 30 évesen sem lesz képes megvédeni a gyerekeit, feleségét, de még önmagát sem, a mentalitásáról már nem is beszélve. A természetben ez pl. egy evolúciós zsákutca lenne (főleg ha más területeken sem tűnik ki, pl. intelligencia) és kihalna. Mi ezzel szemben mesterségesen életben tartunk minden egyes - adott esetben akár életképtelen - egyedet is. És a világ csak jobb és szebb lesz...
2010. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! nekem csak attol van hányingerem, amikor a csajok bizonygatják habzó szájjal hogy nekik nem a pénz az elsődleges. Dehogy nem! Én is elismerem h az a legfontosabb partnerválasztásnál h milyen jól néz ki a csaj. Tiszta lapokkal kéne játszani.
2010. jún. 13. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
minden nő egy fapina...
2010. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Idézet 6. "Párválasztásnál meg természetes, hogy a szebbet, jobbat, erősebbet ergo az életképesebbet választod. Mint már írták az utódnemzés szempontjából ez kulcsfontosságú."

Ne már hogy egy 40kilós modell alkatú szőke buta csaj életképesebb, mint egy kicsit súlyosabb, kevésbé szép, értelmes csaj aki meg tud állni a földön és két kezével keresi a pénzt és nem a két szétterpesztett lábával.

A vékony modell és a kopasz kigyurt esete a korcsfaj a társadalomban.

Azt sugallják hogy ha valakinek nincs tökéletes alakja vagy izma egy kis senki. Még is a ki senkiknek vannak értelmesebb fajfenntartásra alkalmas utodai mint az előbbi párnak.

Persze mindenkinek van izlése és a neki megfelelő partnert választja ki. Csak a társadalom két részre osztodott

Vannak azok akik csak azt akarják h neki legyen a jobb, a szebb ez a feltünés elégiti ki.

De van az a réteg aki nem azt nézi hogy a haverja mit szól majd hozzá hanem hogy megfelel e neki a jövőben társnak.

Aki azt nézi hogy a legszebb csaj/pasi az akivel épp jár az nem domináns.

Állatoknál: Nem az az alfa hím aki a legjobb és a legerősebb és a legszebb, hanem utodókat is képes nemzeni. Ez hozzá tartozik.

Az hogy az emberek átveszik azt h a kigyurt állat az alfa hím az a saját hiba. Csak az erőt látják, hogy az kell.


Mi emberek is állatok egy fajából lettünk tehát van mindenkiben állatias ösztöne. (Magánvélemény csak: (ha csak nem hiszitek el az oldalbordás mesét!! ugyanis akkor mindenki mindenki rokona)) Mindenkinek más a domináns ösztön.

De elégé elterjedt az a fajta ösztön, hogy a nőnek ha nem sokkal de nagyobb (magasabb), erősebb párja van mint ő maga.

És a férfiaknál meg némelyikbe benne maradt az hogy minél több "nősténye" legyen ill csak azt gondolja az aki alfa hímnek képzeli magát és így cselekszik.

2010. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!