Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok Pécs belvárosában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok Pécs belvárosában (főleg Király utca, Széchenyi tér érdekelne) egy ideális kávézót találni, ahol viszonylag jól "el lehet bújni"?

Figyelt kérdés

Pécsett lesz egy randim(én a srác vagyok), viszont nem ismerem a várost, de szeretném én kiválasztani a helyet,szerintem ez így ildomos. Szóval egy olyan nyugis helyet keresek, ahol egymás mellett tudnánk ülni és egy kicsit "kuckósabb" hangulatú, tehát nem szeretném azt, ha mások nagyon megzavarhatnának minket. :)


Még annyit fűznék hozzá, hogy mindketten 25 évesek vagyunk,tehát már van némi tapasztalatunk ismerkedés terén.


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, legyen szép napotok! :)



2018. ápr. 16. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Leszbikus kávézó a Széchenyi téren.
2018. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy- van valakinek használható ötlete?
2018. ápr. 16. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha összebújósabbat akarsz, akkor szerintem a Next Step Coffee a Király utcában nektek való :)

Ilyen kis kanapés összebújós kiskávézó :)


[link]

2018. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ha van még esetleg másik javaslatod, akkor nagyon szívesen veszem :)
2018. ápr. 16. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Cafe Frei? régen voltam de úgy emlékszem ott is lehet kicsit kuckózni
2018. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!