Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány csipkelődik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csipkelődik és beszólogat, akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nem oltásokra vagy ilyen durvább beszólásokra kell gondolni, hanem csipkelődésekre.


Vannak akik csak a kötelező "Szia"-val letudják egész napra a kommunikációt irányomban, de van egy lány, aki mindig elmosolyodik, mikor meglát, és van hogy csak úgy valamit beszól, és közben keresi a szemkontaktust.


Van az a mondás, hogy: "Örülj ha beszólok, azt jelenti bírlak."

Csak eddig ilyen még nem fordult elő velem, hogy ennyire direktbe csinálja ezt egy nő felém.


Szerintetek?



2018. ápr. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy valamiért szimpatikus vagy neki. Az nem biztos, hogy be is jössz neki.
2018. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így úgy tűnik, hogy igen. De ezt ő is elmondta.
2018. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek csipkelődni, meg beszólogatni viccesen azoknak aki vevők rá. Onnan tudod, hogy bejössz neki, ha igyekszik a közeledben lenni.
2018. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Holnap rákérdezek szerintem valahogy nála, de nem akarok direktbe. Nem vagyok az ajtóstól a házba típus.


/OFF: Lehet bennem van a hiba, de nálam nem élnek az ilyen szabályok sem, hogy első randin nincs csók meg 3.-on már kötelező. Majd ha eljön az ideje, és mindketten úgy érezzük, akkor megtörténik. Legyen az akár az első vagy akár a 6. - 10. randi./


Csak vannak olyan reakciói, amit eddig mikor arra jártam, másnál nem "vetett be".

2018. ápr. 11. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányfüggő. Én pl akkor csipkelődök és kötekedek ha csak haver a srác. Aki tetszik annál kicsit komolyabb vagyok persze azért humoros is. 20/L
2018. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!