Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most bejövök neki? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki nagyon tetszik nekem. Ezt szerintem tudja ő is. Amióta elmondtam a bnőjének szerintem az megmondta neki. Azóta volt külföldön vett nekem ajándékot stb.. Szinte minden nap elhívom sétálni és el is jön. Jókat szoktunk beszélni. Amikor tud velem akar lenni. Szerintetek bejövök neki, vagy csak nem akar megbántani? 14/f
2010. jún. 12. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha vett neked ajándékot, nem hiszem, hogy meg akar bántani, bejössz neki!

De a barátnőjének mond, hogy valahogy sunyin kérdezze meg, például azt, hogy szeret-e veled sétálni!

2010. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki
2010. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sétálgatok mindennap olyan srácokkal akik nem érdekelnek;) Menjetek kis este, keressetek romantikus helyet és csókold meg:D
2010. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) szívesen elmennék vele este de a szülei... nem engedik h pasizzon nem engedik ki 5után szóval.. :(
2010. jún. 12. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Vald be neki az érzéseidet, mert biztos, hogy tetszel neki :)
2010. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy mit érzel, vagy kérdezz rá hogy ő mit érez irántad
2010. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!