Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nök/Csajok! Hogy kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök/Csajok! Hogy kell egy fiunak bemutatkozni elsö randin?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha elöször randizunk,akk megpusziljam vagy fogjam meg a kezét vagy esetleg átöleljem? Es mit illik? Puszilgatni,simogatni? Stb. Mindent irjatok le
2018. ápr. 8. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Puszi. Az a helyzet, hogy egy úriember ezt belül érzi, hogy mi a helyes ilyenkor, és mi az, amivel már tolakodó és túllép egy határt.
2018. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Nyúlj rá a sunájára , abból baj nem lehet :)
2018. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég 2 arcra puszi az első személyes talalkozonal. Randi vegen ha úgy érzed sínen vagy megprobalhatsz egy búcsú csókot, de ez se kötelező. Egyébként meg nem kell egyből fogdosni a lányt, mert még nem is vagytok együtt.
2018. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Puszi, esetleg ölelés.

Ölelés csak akkor volt, amikor előtte sokat beszélgettünk a zinterneten.

2018. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem berögződésem lett a kézfogás, és első randin eléggé izgultam, érzékeltem, hogy a kézfogás az elég hivatalos lenne, teljes zavar alakult ki, nem mellesleg Én nagyon ölelkezős "lennék", csak tudom, hogy mások nem annyira, így akármennyire is megszerettem volna úgy igazán ölelni, nem így lett. Végül ilyen béna kézfogás puszi ölelés lett :D
2018. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ökölszexszel,az jó bemutatkozó
2018. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem nőktől, sem férfiaktól nem szeretem a puszit, még barátnőktől és barátoktól sem (velük ölelkezem). Bemutatkozásnál kézfogás. Később vagy randi végén akár ölelés vagy csók is lehet, ha ezt előkészítetted és nem két méterről szemlélted a nőt, hanem mondjuk időnként megfogtad a derekát, vállát valami miatt, és látszott, hogy nem húzódik el.
2018. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nőként még nem randiztam olyannal, akit korábban nem ismertem...

De ha lenne ilyen, akkor ugyanúgy mutatkoznék be, mint ahogy szoktam: bemutatkozásnál én kezet szoktam fogni.

Arra figyelj, hogy mindig a nő nyújtja a kezét bemutatkozáskor, tehát te ne nyújtogasd felé, mert nem illik. Ha nem nyújtja, akkor szerintem adhatsz neki két puszit. De az ölelést és a simogatást én mellőzném így elsőre.

2018. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En eső randin dugni szeretnék.

Akkor meg jobb csókkal inditani, mint 5m ről meghajolni.

2018. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érezni fogod. Ha nem fog meg abban a pillanatban, akkor kézfogás, ha meg szimpik vagytok egymásnak, jöhet a két puszi. Ezt nem lehet leírni, érezni kell. :) 40/F
2018. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!