Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Tetszik egy lány, mi tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és még nem volt barátnőm (lehet mert otthonülős vagyok és válogatós a lányok terén), de most tetszik egy lány (16 éves) akit néha szoktam látni a buszon. Írtam neki myvipen, hogy szeretnék vele megismerkedni és msn-re is felvettem, de semmi válsz.

Mostanában lesz a szülinapja és arra gondoltam, hogy küldök neki üdvözlőlevelet (mert én már nem járok a busszal)és megint megkérdezem tőle, hogy akar-e ismerkedni.

Szerintetek jó ötlet, vagy ha az elsőre sem válaszolt akkor a másodikra sem fog? Csak normális válaszokat írjatok, ha lehet! (kort és nemet írjátok bele) Köszi!

21/f


2010. jún. 11. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de ha elsőre nem irt vissza, akkor most se sok esélye van. De megpróbálhatod, vesztenivalód nincs vele.


Ui: azért annyi fáradtságot vehetnének, hogy egy kösz nemet vagy valamit legalább visszaírjanak..nem hiszem hogy letörne a műkörmük tőle.. :I

2010. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szegényke...:S

hát sztem írj neki msn-en üzit h boldog sznapot és ha arra nem válaszol akk rendkívül bunkó csajszi és nem érdemelne meg téged...

ha meg válaszol akkor ugyis elindul majd a beszélgetés...:)

viszont ha egy üdvözlőlapot írsz neki csak, nem biztos h válaszol rá és nem kezdtek el beszélgetni...

sztem..:)

18/L

2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
msn-en egyszer sem láttam fennt mióta felvettem, lehet h visszautasítottta...nem tudom
2010. jún. 11. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit :-(


Lehet, hogy barátja van, nem biztos, hogy veled van a gond.


18/F

2010. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a "szeretnélek megismerni" elég ritkán jön be, főleg neten. Innen elég nehéz visszahozni, én azt tanácsolnám, hogy lépj tovább, és próbálkozz másnál, de ha nagyon tetszik, akkor egy próbát még megér. Valami olyasmit írj neki, hogy túl fiatal, sejtetted, hogy megijed, de hogy még egy beszélgetést sem vállal be...de megérted, mert a végén még beléd szeretne, és te a kockázat kerülő emberekkel max. barátkozni vagy hajlandó. Ne érezze, hogy tetszik neked, ezért sem volt jó az első levél. Sok sikert!
2010. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Ha olyan hülye, hogy még válaszolni sem hajlandó, inkább keress olyat aki nem tojik be egy kis ismerkedéstől. Amúgy szerintem a kora miatt félénk lehet, bár manapság már a 16 évesek......
2010. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!