Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 8 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Még 15 vagyok, ősszel töltöm a 16-ot, a fiú pedig az én születésnapom előtt négy nappal (idén) a 24-et. Ismerem régebb óta, és nagyon tetszik, úgy érzem, én is neki. Belekezdhetnék most, vagy várjak még egy-két évet (ha akkor egyáltalán még összejön a dolog) ?

15/L


2010. jún. 10. 22:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köztünk is ennyi a korkülönbség. Kb ugyanennyi idősek voltunk, mikor összejöttünk. Azóta eltelt 5 év, és még mindig együtt vagyunk. Léteznek még olyan emberek, akik nem a dugásra hajtanak elsősorban. De hát ezt képtelenek felfogni, szal kár is magyarázni. Jöjjetek össze, a szexel várj, ha tényleg szeret, akkor várni fog.
2010. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

igen te iĐióta!

még egy pedofil :@

miért nem tudsz a saját korosztályoddal kezdeni???

2010. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen sok, mert 24 évesen már nem csak papíron férfi. Azt nem mondom, hogy értelmes, mert általában a balf@sz hapsik nyomulnak ilyen korkülönbséggel, meg pláne 18 éven aluli lányokkal, egyszerüen a kislányok imádják, ha egy idösebb hapsi nyomul. Teljesen mindegy mikor kezdesz bele, 95%, hogy csak meg akar fektetni és kész, el is úszik a rózsaszín felleg. Te még most vagy a kamaszkor javában, szerintem nöddki hamar az idösebbek iránti rajongást, mert késöbb majd a 40-es hapsik kellenek és meglásd, elb@szod az életed, de hamar!
2010. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
erre én is csak pedot tudok mondani
2010. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 omfglolr ***** válasza:
hülye.am sok
2010. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nálunk 22 év a különbség ,s ha jól elvagytok akkor nem számít a kor.
2010. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytársam (18F) egy nála 8 évvel idősebb nővel jár már vagy két éve. Sztem ez gáz de ti tudjátok.
2010. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez tetszik: valaki nem csak a dugásra hajt. Hanem akkor mégis mi értelme egy férfi-nő párkapcsolatnak? Anélkül az csak barátság. Jó, persze nem az első alkalommal, de évekig csak moziba, cukrászdába járni? Hát, nem, egy 24 éves pasi erre nem lesz hajlandó, az tuti. Majd jön a nagy pofára esés, amikor a 3. randin megkérdezi, hogy akarsz-e vele aludni. Akkor aztán meg lehet sértődni, de mégis mire számítasz?!
2010. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Csak azt kérdeztem, sok-e ennyi év, nem mondtam, hogy pedofil lenne, vagy nem aludnék vele. :)
2010. jún. 26. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!