Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek ha egy lánynak furcsa ötletei vannak?

Figyelt kérdés
Pl hogy tancoljatok egy utcán? Vagy hogy versenyezzetek (a kocsitokkal), vagy elindultok valahova a kocsival vagy akár gyalog és nincs cél csak mentek, amerre visz az út :)

2018. márc. 25. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%

Aki ostorozza a kérdezőt tudnia kell hogy agynak az a része ami a logikus gondolkozásért felel (prefrontalis cortex) huszonéves kor közepére (!) éri el teljes fejlettségét.


[link]


[link]

2018. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Sétáltunk a belvárosban, és valahonnan zene szólt, simán táncoltunk rá, mert úgy éreztük, miért ne.

Ezzel semmi baj sincs.

A céltalan séta is jól eső dolog.


A többit nem szeretem...

2018. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem lányhoz kapcsolódik a történet de:


Felénk lakott 2 ember akik muriból gyorsan hajtottak egy főúton majd elütöttek egy lányt. Kaptak a tárgyalásig nem voltak őrizetben, aztán rá 1-2 hónapra megint nagyon murisak voltak és 230-al elvittek egy lámpaoszlopot. Nem kell mondanom hogy a lámpaoszlop rájuk ható ereje okozott "némi" károsodást.

2018. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz egy pár savanyú meg komor mert nem táncolgatnak az utcán (ez inkább egy borzalmas romkom klisének hangzik) vagy épp nem akarják saját és mások életét veszélyezetni autóversenyzéssel. Céltalanul sétálgatni meg szerintem elég sok pár szokott.


Sportolni szoktunk közösen menni abból próbálunk mindig ki újabb dolgokat de volt hogy gondoltunk egyet és elmentünk sátrazni vagy épp este kitaláltuk hogy akkor holnap elmegyünk Bécsbe a vidámparkba. Ilyen random dolgokat jó csinálni időnként vagy új dolgokat kipróbálni, még ha csak annyi is hogy akkor menjünk szusibárba és együnk nyers halat mert azt még egyikőnk se kóstolta. Ami eszembe jutott még furcsa ötletek amik tetszenének már a szexualitás kategóriába tartoznának, de az ilyen témában is jó kipróbálni új dolgokat. Szerintem nem feltétlen kell furcsa vagy megdöbbentő dolgokat csinálni egy kapcsolatban hogy valahogy feldobjuk, elég spontánnak lenni.

2018. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az autóversenyzés szerintem is rossz ötlet. A spontán dolgokat én is szeretem, múltkor egy unboxing videót csináltunk, totál random. Vagy elmentünk egy napra síelni. Ilyenek. Csomó ilyet kitalálunk.
2018. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek pl tipikusan azok az "ötletek" amik csak a romantikus filmekben működnek megfelelő "háttérzenével" :)


Nem tudom elképzelni, hogy mi élvezet lenne abban, hogy az utcán zene/hangulat nélkül táncra perdüljek más emberek előtt...mert csak...

A kocsit versenyzés szerintem kifejezetten veszélyes is lehet. (ha ilyen vágyatok van menjetek el gokartozni)


A megyünk cél nélkül kirándulni megint az a dolog ami a valóságban nem működik. Mert előbb utóbb pisilni/kajálni/aludni kell, és ha éppen Csajágaröcsögén egy cigány telep mellett" sötétedik rátok megsúgom a kocsiban alvás és bokorban pisilés már kevésbé romantikus.


Persze értem a szándékot, hogy ne hagyjuk ellaposodni a kapcsolatot. De akkor inkább szervezünk valami közös programot, kipróbálunk valami új hobbit. Nem kell teljesen elrugaszkodni a realitástól, hogy új színeket vigyünk az életünkbe.

2018. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a céltalan sétálgatás alatt nem Csajágaröcsögét szoktam érteni hanem csak a városban sétálgatunk vagy kocsival lemegyünk valahova a Balatonhoz (kb 20 perc tőlünk csak) és ott nézünk körbe esetleg jobb időben fagyizunk, hajókázunk vagy hasonló. Nem az ország másik felébe megyünk hogy az alvás miatt kéne aggódni.
2018. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

18.-as nyilván nem közös sétálásra gondoltam. Ha külföldön vagy új városban nyaralunk párommal én is jobban preferálok egy beszélgetős sétálást a városban, mint egy boltsorozást, vagy beosztott "kötelezően" megnézendő turisztikai helyek látogatását. :)


De ugyanez pl. autózásban (amit a kérdező írt) szerintem élvezhetetlen. Mármint, hogy mész autóval úgy, hogy amerre visz az út? És mi az a pont amikor azt mondod, hogy na oké most már kocsikázok 2 órája visszafordulok...nem tudom nem életszerű. :) :D

2018. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tetszene, de a veszélyesebb szériát kihagynám (verseny autóval).
2018. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bármilyen őrültség jöhet, ami még nem lépi nagyon túl a legális keretet. Tehát versenyezni már nem biztos kategória. Instatnt tánc az jó kaland már, meg a céltalan kirándulás is 🙂
2018. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!