Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval 18/L vagyok és pár hónapja egy pasi elkezdett nyomulni, ő 25. Azt hittem lesz belőle valami, már kezdtem szerelmes lenni, mikor kezdett elhanyagolni, egyre kevesebbet beszéltünk, s nem értettem az egészet. Majd kiderült(nem is ő mondta el!!), hogy összejött egy csajjal. De ezt élőben nem vettem észre, mert szinte ugyanúgy nyomult, sőt talán még jobban. De nem tudom, hogyan reagáljak, mert nem tudom, hogy igazságos lenne-e hogy haragudjak rá, mert végülis becsapott, de ő úgy csinál, mintha semmi sem történt volna...ugyanúgy szédít...

Szerintetek elutasítónak, kicsit sértődöttnek kellene lennem vele szemben? Ti hogyan reagálnátok rá, ha ilyen helyzetben találkoznátok a pasival, s ő nyomulna?


2010. jún. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kikerülném nagy ívben. Úgy alakítanám, hogy ne kerüljünk többet egymás közelében, ha mégis, teljesen közömbös lennék...
2010. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát szerintem nemkell rá haragudni, jól irja az előttem lévő,h légy közömbös,de egy cseppet sem mutasd neki és neis lássa rajtad h bánt h van csaja...! :)

Igy ha látja h nem vastagon érekel akkor gondolkozni fog és ha bejössz neki biztosan szakit vele! Vagy nemtom,lehet nemjól fogtam fel...

2010. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél sértődött, egyszerűen mutass nemtörődömséget :)

Sz*rd le :)

2010. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is... legyél közömbös. Szard le nagy ívben :DD Zavarni fogja, hogy most téged tényleg ennyire nem érdekel az egész? :O Dehogynem érdekel... csak nem fogod kimutatni. Húzd csak az agyát, ha ilyen kis köcsög volt. :)
2010. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!