Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lány tetszik, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány tetszik, aki vagy fél fejjel magasabb nálam. Lenne nála így esélyem? Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés
Külsőre tökéletes,minden adottság megvan benne,ami nekem kell.És személyiségre is szimpatikus,mondjuk közelről nem ismerem.

2018. márc. 23. 22:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként is.Nekem nagyon tetszik,mondjuk a nővérem azt mondja,hogy undorítóan néz ki
2018. márc. 27. 14:10
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Mi fogott meg benne? Téged nem zavar a magassága? Mi undorito benne? Férfinek éreznéd magad mellette? Te bejössz neki?
2018. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Utolso vagyok,egyébként szerintem akkor van esélyed,ha kicsit szélesebb,férfias pasi vagy,aki mellett igazán nönek tudja magát érezni,de,ha kis vékonyka akkor lehet kevesebb az esélyed,de ki tudja:) hogy néztek ki?
2018. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

“Mi fogott meg benne?”

Minden adottság megvan benne,ami tetszik


“Téged nem zavar a magassága?”

Nem.

“Mi undorito benne? “

Főleg a vastag szemöldöke miatt mondja


“Férfinek éreznéd magad mellette?”

Igen


“Te bejössz neki?”

Eztnem tudom,csak látásból ismerem

2018. márc. 27. 18:13
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Elöször probálj vele beszélni és figyeld,hogy viselkedik veled,abbol nagyjábol leszürheted van e esélyed
2018. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!