Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17éves lány vagyok és van egy fiú akivel kb 4hónapja beszélgetünk msn-en + suliba.

Ő azt mondta nagyon tetszem neki. Én először nem reagáltam semmit mert nem ismertem és külsőre sem teccett nagyon.

de így hogy megismertem nagyon megteccett.

Csak az a bökkenő hogy van barátnője. Azt mondja már nem bírja sokáig,és hogy kifogja dobni a barátnőjét,de ezt hajtogatja egy hónapja!

Nem merem neki elmondani hogy időközben totál megteccett:$

Nem tudom mit tegyek!


2010. jún. 10. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb felhozza a témát, hogy tetszel neki, kérdezz rá, hogy mi van a barátnővel, és mondd neki, hogy te nem akarsz tőle semmit, de csakis azért, mert ott a barátnő. Ha komolyan gondolja veled, és nem csak meg akar dönteni, akkor el fogja hagyni a barátnőjét érted.
2010. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első körben menj el egy könyveboltba, és vedd meg a Magyar Helyesírás Szabályai című nagyon hasznos könyvet. Ezután javaslom a tanulmányozását. Hátha akkor jobban teTSZenél neki, ha tudnál normálisan írni, és lehet, hogy azzal sem lenne már gond, hogy hogyan is fejezd ki magad, amikor szerelmet készülsz vallani.
2010. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első válaszoló: köszönöm. remélem beválik(=


második: egy az hogy k**ra nem érdekel hogy hogy írok! tudok helyesen írni,de BOCSIKA itt most nem arra koncentráltam!

Te meg jolenne ha megtanulnál szöveget értelmezni!! Nem azt kérdeztem hogy helyesen írtam-e

2010. jún. 10. 15:52
 4/16 anonim ***** válasza:

Hasonló volt az én esetem is: Volt egy srác, volt barátnője, és 1 hónapig mondogatta, hogy össze akar velem jönni, szakít a barátnőjével, de nem tette meg.

Akkor azt mondtam, hogy jól van, befejeztem, nem várok tovább (nem történt köztünk semmi, ameddig együtt voltak). Na ekkor szakított vele.

Csak tudod, nekem a kapcsolat alatt végig az járt a fejemben, hogy ha az előző barátnőjével ezt megtette, velem is megteheti.

Már eljegyzett, gyűrű volt az ujjamon, és össze-vissza csalt. A volt barátnőjével is... meg sok másikkal...

Légy óvatos az ilyen fiúkkal! Ha valaki megtetszik neki, akkor valószínű nem szereti a barátnőjét, de akkor már rég ott kellett volna hagynia, és nem hitegetni...

2010. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kérdésedre is válaszoltam, egyébként meg jobban tennéd, ha érdekelne hogyan írsz. Legalább annyira tisztelhetnéd a másik embert, meg az anyanyelvedet is, hogy képes vagy normálisan leírni egy mondatot. De gondolom téged ez sem érdekel, és az iskolában sem érdekelnek a magyar órákon elhangzottak, hiszen fontosabb, hogy mit írj majd az MSN-en a kiszemeltnek, aki egyébként csak szórakozik veled, nyilván nem véletlenül. :)
2010. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

óó:S sajnálom!

de lehet hogy neked is jobb nélküle:s

igen amugy erre énis gondoltam:( énis félek hogy velem is ezt csinálja!

És mivan hogyha csak egyéjszakás kalandot akar??:S

én azt még nem akarom vele!:S

Én sokkal komolyabbra gondoltam!!

Vagy neis reménykedjek??:S

2010. jún. 10. 15:57
 7/16 A kérdező kommentje:

15:56-os : talán tapasztalatból beszélsz?!

de tudod mit? nem fogok leállni vitázni! érettebb vagyok annál..nem ugymit EGYESEK!

2010. jún. 10. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Hehehe:D

Csak próbáld meg végiggondolni a dolgot, tudom nehéz, de azért próbálkozz! Szerinted miért nem hagyja ott a csaját, ha annyira odavan érted?? Hm?

2010. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
k**va jófej vagy dekomolyan!!!!!
2010. jún. 10. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként még mindig nem sikerült egyetlen hozzászólásodat sem hibátlanul leírnod.

Tapasztalatból írok-e? Igen, tudod én bejártam az iskolába, és ragadt is rám valami a koszon kívül, amit egyébként tudásnak hívnak. Nem kell vitatkozni, hiszen nincs miről. Én csak megállapítottam egy tényt, ami neked nem tetszik, de ettől függetlenül igaz, mint sajnos manapság nagyon sok fiatal hölgyeményre rajtad kívül is.

Sajnálom nagyon...

2010. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!