Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség. Párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Párkapcsolatban élek de mást szeretek?

Figyelt kérdés
van egy párom boldogok vagyunk együtt,de feltűnt egy 3. személy és totál belebolondultam.ti mit tennétek?
2010. jún. 10. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1. kérdésedre a válasz: igen, mást szeretsz
2010. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jaj ne már most miért vagy ilyen én csak tanácsot akartam mert tényleg bonyolult kicsit a helyzet
2010. jún. 10. 14:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bonyolult. Ha a másik kell, dobd a párod, ha a párod kell akkor hagyd a másikat. Egyszerre a kettő bár működhet, de undorító dolog.
2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha még szereted a párod akkor jobb lesz elfelejteni, ha pedig már nem, és az új jön be, akkor meg kell beszélni
2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmi konkrétumot mennyire van képben a 3. személy, ha úgy érzed szereted akkor nincs értelme már a kapcsolatotoknak, ha van esélyed a 3.nál ha nincs...szerintem tedd tisztába magadban a dolgokat, és biztosan rá fogsz jönni h mit szeretnél valójában, ne azt tedd amit helyesnek tartasz hanem azt amit igazán szeretnél
2010. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a párommal csak fél éve vagyok együtt .érdekes mert amikor ő vele vagyok az a jó ha a másikkal akkor az a jó.hozzáteszem soha nem csaltam meg a párom nem is áll szándékomban!!!!
2010. jún. 10. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen helyzetben, sürgősen válassz, mert egyre nehezebb lesz és egyre nagyobb hazugságokba bonyolódsz, sőt akár meg is csalhatod a párod, akkor is ha most ezt nem tudod elképzelni.
2010. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már voltam hasonló helyzetben... a kettes számú pasit választottam, az addigi pasimat meg elhajtottam. Olyan jó döntés volt, hogy azóta férjes asszony vagyok :) Érdemes kockáztatni.
2010. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
már tudom mit szeretnék csak az első lépés a nehéz meg a bizonytalanság...
2010. jún. 10. 15:36
 10/16 anonim válasza:
A helyedben meg ismerném teljsen a 2.-pasit.Le tisztáznám magamban meik pasi iránt mit érzek!!!(Szerintem mindenek előtt ez a legfontosabb.)Utánna jöhet a sex!Ezt is szem előtt kell tartani!Egy párkapcsolatban fontos a sex is!Később ok lehet a meg csalásra!Imerdd meg az új pasit,ha ki alakulnak komolyabb érzelmek akkor kell cselekedned!!!
2010. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!