Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.Van egy nyolcadikos fiú, aki már január óta tetszik.Szinte már szerelmes vagyok belé, de nem tudom hogy hogyan adjam a tudtára hogy kedvelem?!?Most fog elballagni:(.Van egy olyan érzésem hogy bejövök neki, meg sokszor félreérthető dolgokat csinál, de persze jó értelemben!
2010. jún. 10. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

nézd!légy egyenes,hidd el jobb ha nem kertelsz folyton és jobb lesz neked is ha nem csak a távolból figyelheted.állj elé és mondd el neki hogy mit érzel:) az én húgom pont ennyi idős mint te és nála bevált a tanácsom:)sok sikert!ne ijedj meg egy pasitól,légy bátor

2010. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Seraph ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ebben a korban a srácok sokkal félénkebbek mint a lányok. Jó eséllyel még ő fog leblokkolni. Nincs veszteni valód. Ha összejön, boldogok lesztek, ha nem jön össze, elballag és többet nem látod. Tapasztalatot azt mindenféleképp szerzel, ami meg később igen hasznosnak fog bizonyulni.
2010. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:), csak egy gondom van!nem vagyok olyan szép, mint a velem egykorúak, vagy mint az osztálytársai:(, ráadásul duci is vagyok:(:(.Ezért még az átlagosnál is jobban félek!!!!
2010. jún. 11. 06:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá és megkérded, hogy szúrná-e a fosódat.
2010. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
???????????????????
2010. jún. 11. 13:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Küldtem neki egy üzenetet, és abban mondtam el neki hogy bejön nekem, de csak megnézte az adatlapomat és nem is jelölt vissza, aztán azt írtam neki hogy nem neki akartam elküldeni!Most mit tegyek????
2010. jún. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!