Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy "randi" s kesz? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "randi" s kesz? Vagy csak reszerol?

Figyelt kérdés
irorszagban lakom itt nincsen semmien baratom vagy ir kapcsolatom nemreg szakitottam a fiummal tavkapcsolatban voltunk vartunk 1 evet de utana szakiottam vele.kivoltam ehezve mar vergodtem,minden bajom volt.a suliba nyar elott megismertem egy sracot smsezgettunk hulyultunk...talalkozni nem talalkoztunk de kozbe irkaltam neki hogy mi van velem es hogy mar miota nem voltam fiuval...mondta hogy megprobal feljonni hozzam valamieik nap.ok fel is jott.mar 3-4honapja ismertuk egymast nem volt szoros barati kapcsolat semmi,csak amolyan smsezgetos kapcsolat.feljott zenet halgattunk,filmeztunk,es hat az este masba megvolt a petting,o elment en nem.nem volt olyan rossz,s miutan hazament meg smsezgettunk par napig de utana eltunk,s nem is valaszol az smseimre msnen se irt vissza semmi!nagy csond!marhara kiakadtam mert tudtam,hogy nem kellet volna hagynom hogy megtortenjen a dolog,mert igy csak egy ujjabb lany aki megvolt neki aztcsa leszek az eleteben.pedig tobb akartam volna lenni.haragszom magamra hogy ezt tettem,de felek ha nem hagytam volna magam akkor tobb talalkozo nem lett volna s az meg rosszabb lenne mint igy hogy volt...a srac meg mindig elvan tunve,nem foglalkoznek vele ha lenne masik de nincsen s nem is lessz masik mert itt olyan fiuk elnek akik marhara nem az esetem...a fiu sulit valtott 1nappal miutan talalkoztunk.lehet ott talalt valakit maganak s azert nem ir??tudom hogy hagynom kene a fenebe,s elkene konyvelnem ugymond egy ejszakas kalandkent de igy hogy nem latok senkit akivel jol kijonnek...igy ketsegbe vagyok esve!ti mit tennetek a helyemben?elore is koszi
2008. okt. 28. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem csak arra kellettél neki, vagy nem tudom.

egyébként hogyha csak petting volt, akkor miért érzed magad strigulának?

ezt nem értem, vagy csak elgépelted, és én nem tudtam belőle semmit kiolvasni, de szerintem az még nem egyenértékű egy strigulával.


keresgélni kell, akárhol is él az ember.

járj el szórakozni, vagy sétálni délutánonként, barátaid remélem azért vannak kint.

ne aggódj megoldódik majd a gond, fel a fejjel

2008. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!