Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok/Nők! Mire értitek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Mire értitek hogy jól csókol a fiu, pasi?

Figyelt kérdés

Lehet nem jol csokolni is? :)

Hogyan csókoljam meg jól a lányokat,nőket,hogy azt mondják: ez a pasi nagyon jól csókol :)


2018. márc. 14. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Így csináld.

[link]

31/f

2018. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem jól csókolni, bizony. Túl erőszakosan, vagy túl lágyan, azonban mindenki mást kedvel e téren. Én akkor mondom, hogy jól csókol, ha nedves leszek tőle, és nem akarom abbahagyni, szenvedélyes, érzelemmel teli, és hasonló stílusú mint az én csókom. Majd kitapasztalod!
2018. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát így biztos hogy nem... Nem férfiak válaszára vagyok kiváncsi
2018. márc. 14. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy kettes mondja. Embere válogatja.

31/f

2018. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így:


[link]


:-DDD

2018. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 2-s válaszolóval értek egyet.

Nekem az a jó csók,amikor megtaláljuk a közös ritmust vagy hogyis írjam.


Van rossz,leírok 2 példát ami velem megtörtént:

1. Túl sok nyelv,kb a torkomon dugta le

2. Kicsit kinyitotta a száját,épp,hogy kidugta a nyelvét és kb nem csinált semmit.... Na az nagyon kiábrándító volt

2018. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

WARNING: gusztustalan részletek következnek


Bár én pont nem csaj vagyok, szerintem lényegtelen a nem. A csók, az csók. Kivéve, hogy szerintem valamilyen szinten a pasinak kell irányítani. Elég sok lánnyal csókolóztam már, és nagyon sokan mondták, hogy jól csókolok. Amivel nálam a csajok megölik ezt, az vagy a túl sok nyelv, vagy a túl kevés nyelv. Volt, aki szinte csak puszilgatot. Volt, aki "minden egyes csóknál" előrenyomta az arcát vagy 10 centivel és a torkom körül mozgolódott a nyelvével. Na ez sok. És ez mindkét nemre vonatkozik. Ezeket a csajokat ráadásul irányítani sem lehet. Lehet még negatív a bénázás, pl folyamatosan összekoccanó fogak. Azt pl szeretni szokták, ha már belemelegedtetek, és lágyan a nyelved végével körbekerülöd az ő nyelvének a végét. Meg amikor óvatosan beleharapsz az ajkukba.


Bocsi :D

2018. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez mennyire fontos nőknek, hogy az első csók jó legyen? Döntően befolyásolja a folytatást?
2018. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez kb úgy megy hogy amíg rózsaszínűek a felhők addig jól csókolsz aztán ha szakítotok akkor utólag kiderül hogy igazából rosszul csókolsz. + ha csak megkapod az esélyt “ne mondják hogy csak a bunkó szépfiúkkal jövök össze” alapon akkor ez lesz az a pont amire ráfogják hogy” itt rontottak el “ aztán fellebbezz ha akarsz
2018. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a borzasztó, mikor semmi érzékiség nincs benne, csak forgatja a nyelvét a másik a számban, mint a propeller. Na az a legrosszabb. És nem is egy ilyennel találkoztam már.:(
2018. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!