Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizunk, de félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizunk, de félek, hogy nem tudok neki mit mondani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egysrác,aki tetszik nekem,és én is őneki,és holnap randizunk először,de nem tudom,hogy mit tegyek,mit mondjak neki...megpusziljam,vagy ne?...megcsókoljam,vagy csak puszi?
2010. jún. 9. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi se nagyon beszéltünk....feszengtünk...az első 2 órában aztán megfogtam a kezét...és minden beindult:D
2010. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okéjs,kösszy...majd kipróbálom,hogy megfogom a kezét,akkor mit szól...vagy inkább ne szóljon
2010. jún. 9. 21:09
 3/10 Seraph ***** válasza:
Lány vagy. Nálad az előny. Hagyd egy kicsit szenvedni az úriembert, elvégre ő udvarol neked. Viszont ha nagyon zavarban lenne, akkor tedd meg te az első lépést. A kézfogás remek ötlet. Onnantól meg lesz önbizalma és lépni fog. Sok sikert.
2010. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen tud lenni egy első randi, nyugi :)

Legyél nyugodtan laza, ne stresszelj amiatt, hogy mi fog történni. Ráadásul ő a srác, majd talál témát, neked csak beszélgetned kell vele, és saját véleményeket mondani. (szóval ne csak ilyen: aham, jah, igen, szerintem is szerű válaszokat adj) ha megtanulsz kibontakozni, megkönnyebbül a társasági életed.

2010. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mostani párommal az első randin csokoloztunk, a másodikon már a szexen is tul voltunk. A jövő héten lesz az első évfordulonk. Ezt csak azért irtam, h igaz a kivétel erősiti a szabályt, de nem kell a szabályokat követned, amit belesulykolnak az emberbe (h csak a harmadik randin csokold meg blablabla) Mindent tégy spontán, lazán, ahogy hozza az alkalom és amit akarsz is csinálni...
2010. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösszy,megfogtam a tanácsaitok...de a srác nem jött el,mert nem ért rá,gondolom már nem érdeklem
2010. jún. 10. 18:54
 7/10 Seraph ***** válasza:
Baromság. Kérdezd meg, hogy mikor tudjátok bepótolni, mert te szeretnéd. Ezzel tudatod vele, hogy mi a te álláspontod, és kiderül az övé is. Soha ne add fel!
2010. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kösszy...megfogadom.

De most mondta,hogy tetszek neki,és hogy szeretne valamit tőlem. De soha nem hív randira,mindig csak én hívom,talán kellene hagynom egy kicsit ,hogy most ő kezdeményezzen randit?

2010. jún. 11. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:

ahham, ahogy mondod, egyszer kétszer belefér, hogy te hívod,nem baj ha a lány is kezdeményez, de javarészében őneki kellene...de nem csak randit, hanem minden mást is!


Ne kapasd el :D

2010. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okéjs,kösszy
2010. jún. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!