Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy csajjal mennyi idő után kéne rá térni a szexre?

Figyelt kérdés
Én meg nem voltam egyszer se csajjal neki már volt egy 2 éves kapcsolata szoval az elég komoly volt...Nem avval van a gond hogy félnék a dologtól hanem nem tudom hogy mikor kéne rá térni, hányszor kell még vele találkoznom mikor hivjam át hozzám hogy nálam aludjon...értitek.
2010. jún. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
az a kapcsolattól függ
2010. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem éreztetni fogja veled ;)
2010. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
A helyzettől és a manipulatív képességeidtől függ.
2010. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
manipulatív képességeid:D ez tetszett! Köszi válaszokat jöhetnek még
2010. jún. 8. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

attól függ, h mennyit találkoztok egy héten.minél többször látod, annál szorosabb lesz a kapcsolat, és annál korábban jöhet a szex.esetleg ha már jóban vagytok, megkérdezheted tőle, h mennyi idő után feküdt le az előző barátjával.

20/L

2010. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

3.vok

Te jó ég!Föl ne hozd beszélgetésnek az előző barátját!

2010. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát megujjaztad vagy vmi????azéé azt is kéne elötte..
2010. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem ujjaztam meg vagy valami... Amugy még nem mondtam el neki hogy én még nem voltam egy csajjal se és ez kicsit azért aggaszt....félek hogy netán majd alul telljesítek vagy valami hiszen neki már biztosan nagyok az elvárásai, bár nem tartom magam egy ügyetlen gyereknek de azért mégis bennem van ez egy kicsit. Szerintetek el kéne mondanom?
2010. jún. 8. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

1hónap után azért már rátérhetnél a szexre, ha a lány már nem szűz, és még mielőtt lefeküdnél vele elkellene mondanod neki, hogy ő az első neked.

19/l

2010. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!