Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti randiznátok telt/kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti randiznátok telt/kövér lánnyal? Kb 170/80 kg? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 18:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem sírtam kedves kérdező, csak feltettem egy kérdést.

És köszönöm az eddigi válaszokat, nyilván ápolt vagyok nem hanyagolom magam. Egyáltalán nem értem miért hiszik azt az emberek, hogy csak azért mert van pár felesleg rajtunk ápolatlanok vagyunk...

Egyébként nem vagyok annyira rusnya mint amennyire azt képzelitek :)) Pár hete felkeresett egy modell ügynökség és a színészi karrierem építgetem lassacskán..

Csak tudni szerettem volna azt, hogy egy fiú/férfinak vonzó-e egy teltebb lány?

2018. febr. 16. 20:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Látnom kéne azt a 80kg hogyan oszlik el, de valószínűleg már sok lenne. Az egyik ex barátnőm magas szinten kézilabdázott évekig, ő 173 cm mellé 70kg volt, rajta alig volt felesleg. De egy átlagos életvitelű nőt nem szerencsés egy sportolóhoz hasonlítani, aki az átlagnál jóval erősebb izomzattal rendelkezik és az izom jóval nehezebb a zsírnál.
2018. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem a vékony lányok jönnek be. De nagyon sok férfinak biztos tetszenél. Tudod, eltérő ízlések.
2018. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha modell ügynökség is felkeresett, akkor légyszi dobj egy képet! :D
2018. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem, mert én sem vagyok kövér. Ha én, lusta ember létemre képes voltam lefogyni, és tartani a testtömeget, akkor más is képes erre szerintem.
2018. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Randizni biztos nem, de üríteni jó lehet. A szükség nagy úr.
2018. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!