Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább ha már bejelölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ha már bejelöltem facebookon? 17 f

Figyelt kérdés
tetszik egy csaj a suliban eggyel alattam jár de nem tudom rávenni magam hogy odamenjek ezért bejelöltem face-en és az a kérdés hogy mit mondjak neki? vagy írjak egy levelet.jah és ne nyomjátok a sablonos dumát hogy megszeretnélek ismerni mert az gáz.
2010. jún. 7. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

vedd fel farmvillen aztán küldjed neki a szívecske bálákat. Majd csak leesik neki. Aztán ha küld ő is neked egyet akkor tetszel neki.

Jobbat nem tudok.

2010. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem sürgős a dolog, akkor egyszerűen szólogass hozzá a bejegyzéseihez, képeihez. Ha bejössz neki, akkor ezt idővel viszonozni fogja. Utánra ráírhatsz, mikor online... Beszédtémát már nem tudok adni. :D


20F

2010. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd fel farmvillen
2010. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
farmville kilővel.Egy indokot mondjatok hogy miért jelöltem be!
2010. jún. 7. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
odamész hozzá és "szia cica, kell gazdi?"
2010. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


mondd azt hogy azért jelölted be, mert látásból ismered, aztán ha gondolja igazoljon vissza.

Amúgy azt hittem, ha már bejelölted akkor kitaláltál valamit, de most mi adjunk ahhoz is tippet sürgősen.

2010. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem vedd fel msnre és kezdj el vele beszélgetni, de ne ez az uncsi,tipikus -hogy vagy?-kössz jól.és te? beszélgetés legyen hanem beszélgessetek valamiről(filmek,sztorik,nemtom)

egyébként ismered vagy csak láttad facebookon és megtetszett??

2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jelöld be Myvip-en és Iwiw-en is
2010. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!