Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet szeretni valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe, aki külsőre nem tetszik?

Figyelt kérdés

November óta levezek egy fiúval, eleinte csak barátságnak indult, aztán egyre jobban megkedveltük egymást, és bevallotta, hogy ő kezd többet érezni irántam és szeretne találkozni velem. Külsőre nem igazán az esetem, de belementem, mert nagyon kedves fiú és úgy gondoltamn, ha élőbe is találkozunk, lehet nálam is kialakul a vonzalom. Az első pár randi jó volt, de sajnos még mindig nem jön be nekem. Egyáltalán nem. Csók már volt, és akkor se éreztem semmit. Valahogy kellemetlenül érzem magam ha romantikusan közelít felém. Ezen kívül viszont minden tökéletes lenne, olyan mintha megtaláltam volna a lelki társam.

Változhat ez még? Bele lehet szeretni valakibe, aki külsőre abszolút nem jön be, de emberileg annál inkább?


2018. febr. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy nem, ha egyáltalán nem tetszik.

Ha viszont van, ami megfog benne - akár a szeme, a szája, vagy bármi -, akkor több esélyét látom.

2018. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akinél működik, és van akinél nem. Volt hogy megpróbáltam, de sajnos nem tartott sokáig. Az, hogy nem tetszett külsőleg, magával hozta, hogy nem kívántam a szexet vele, ebből már tudtam, hogy nem lesz hosszúéletű a történet.
2018. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elsőre semleges, akkor igen. Ha taszít, semmiképp.
2018. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehéz megmagyarázni, külsőre nem taszít kifejezetten, de nem is esik jól az érintése. Ha csókolózunk, az is olyan kínos. Nem tudom hová tegyem a kezem, nem tudom beleélni magam, csak várom hogy vége legyen. Eddig soha nem volt ilyen senkivel. Pedig annyira akarok vonzódni hozzá, soha nem találkoztam olyan sráccal, akivel ilyen jól kijövünk minden más téren.
2018. febr. 11. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlenül érint a közeledése, nem valószínű, hogy később tetszeni fog.

A vonzalom akkor tud kialakulni, ha megvan az esélye.

2018. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, szerintem ne erőltesd, inkább udvariasan, kedvesen zárd rövidre az egészet, mert különben hosszú távon mindkettőtökkel csúnyán kiszúrsz.
2018. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!