Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyanok, akik nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik nem is néznek ki olyan jól, csak nagyon jók a szövegeik és sose mennek egyedül haza. Ők hogy csinálják? Hogy lehet ezt gyakorolni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom.
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaja... Önbizalom.
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ők csinálják jól édes barátom. És ők kérdeznék meg tőled h ha jól nézel ki miért mész egyedül haza? A külső figyelmet kelt, a belső megfog.
2010. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézz utána ennek az interneten, biztosan találsz módszereket, de szerintem ne arra hajts hogy minél több legyen, hanem hogy egy, de az számodra tökéletes.

Szóval amit be kéne írni a google-ba: Pick up artist (PUA)

2010. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez egy művészet barátom. Kiállás, karizma, fellépés, beszédkészség, manipuláció. Egy jól összerakott sémát kell variálgatnod minden csajnál kicsit máshogy.
2010. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg minek kéne 1 amikor sok is lehet? Hülyék vagytok?:P
2010. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyakorolni? Ellenkező irányban találod meg a módját. Aki spontán, aki nem aggódik egy percig se, hogy hibáival együtt megmutatja önmagát minden egyes megnyilvánulásában (ahogy egyébként is, de milyen jó görcsölni azon, hogy jaj, csak nehogy...), az ugyebár egészen biztosan egy percig se gyakorolt olyasmit, hogy hogy fogjon meg valakit. Nincs szükség cirkuszi mutatványokra (de jó analógia, azt is lehet gyakorolni meg reszelgetni, újakat fejleszteni, és egész gyenge tapssal jutalmazza a nép!). Nincs szükség tudományos ismeretekre. Nem ártalmas bejárni a gyakorlat útját se, de nem távolodhatsz el önmagadtól "büntetlenül". Egyszerűbb nem is lehetne: átlátod, hogy értelmetlen magad ellen küzdeni, és jöhet a jutalom :)


Másfelől viszont előfordulhat, hogy felületes emberek kísérgetnek szerencsésebb külsejúeket, és a többi már csak adalék :) Biztatásképpen: én nem vagyok egy matyóhímzés, de ahányszor akartam valamit bárkitől is, "bevált" az egyszerűség.

2010. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

PUA


HÁHÁ ez a legnagyobb átkúrás amit valaha láttam. Jó kiállású, beszédű, JÓKÉPŰ, PÉNZES emberek büszkék arra, hogy bármilyen nőt felszednek? Ha a jóisten nekem is adott volna sármos arcot, és pár köteg húszezrest a zsebembe, akkor biztos én is felszedném azt a nőt amelyiket akarom.

És az ilyen tanfolyamért még fizet is valaki...betojok...hová lett a férfiak büszkesége? Határozottság. Ennyi kell, a többi meg a kinézeten és a pénzen múlik.

2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha a jóisten nekem is adott volna sármos arcot, és pár köteg húszezrest a zsebembe, akkor biztos én is felszedném azt a nőt amelyiket akarom."


Talán te azt a nőt akarod, de ez nem kötelező másokra nézve... Vicces, ahogy evangéliumot faragsz a konklúzióból: melózzá, fogyasszá, legyé szép, dugjad meg. Hát van innen hova fejlődni? :D

2010. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézz ki az ablakon, nézz körül. Minden fiatal így gondolkodik, aki nem (ÉS HELYESEN) azt kinézik. Én nem akarok kívülálló lenni. Inkább beállok a sorba, és szeretném megdugni azokat a pinákat akiket csak lehet.

Nem mondom, hogy csúnya vagyok, de messze nem olyan jóképű, mint azok a srácok akik ezt a felszedű művészt játszák. Könnyű azokkal lehetőségekkel csajozni, hogy azt vehetek meg neki amit akarok, mert van rá hatalmam. Ilyen lehetőségekkel én is ágybavinném bármelyik p.icsát 2 nap alatt. Marha nagy fáradtság lenne neki ajándékot venni jó sok pénzből...

2010. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!